Ekonomika
Īpašums

Ekspluatācijā nodotas pirmās divas daudzdzīvokļu mājas projektā “Akācijas”0

Publicitātes foto

Nekustamo īpašumu attīstītājs “KBO” ir nodevis ekspluatācijā pirmās divas daudzdzīvokļu mājas projektā ”Akācijas”, Rīgā, Jūrmalas gatvē 92 un Akāciju ielā 2D.

Tajās kopā ir 112 dzīvokļi- ar vienu, divām un trīs guļamistabām, no 39 līdz 79 m² platībā.

Dzīvokļu cenas projektā ir sākot no 1660 EUR/m², un šobrīd jau norisinās dzīvokļu rezervācija.

Dzīvokļi iedzīvotājiem tiek piedāvāti ar pilnu iekšējo apdari un aprīkoti ar visām mūsdienīgai dzīvei nepieciešamajām ērtībām, kas piemērotas kā jaunajiem profesionāļiem, tā ģimenēm ar bērniem.

Nekustamo īpašumu attīstītāja “KBO” valdes loceklis Oskars Dzirnieks norāda, ka jaunais projekts “Akācijas” ir turpinājums projektam “Imantas Ozoli”.

Projektu galvenais mērķis ir apmierināt iedzīvotāju vajadzību pēc jaunām mājām, kur centrālais elements ir pārdomāts un funkcionāls plānojums, kas ļauj efektīvi izmantot katru kvadrātmetru.
Publicitātes foto

Cilvēki šodien apzinās, ka izmaksas par dzīvokli sastāda ne tikai ikmēneša kredītmaksājums, bet arī komunālo pakalpojumu izmaksas, kas “KBO” attīstītajos projektos aukstākajos ziemas mēnešos nepārsniedz 80 eiro vienas guļamistabas dzīvokļos un 120 eiro dzīvokļos ar trīs guļamistabām.

Jauno ēku projektēšanā un būvniecības procesā īpaša uzmanība tiek pievērsta energoefektivitātei, mūsdienu tehnoloģijām un ekonomiska dzīvesveida īstenošanai, norāda O. Dzirnieks.

“Akāciju” projektēšanā ņemtas vērā aktuālākās pircēju vajadzības un mūsdienīgi tehnoloģiski risinājumi.

Dzīvojamās mājas teritorijā ir autostāvvieta, velo novietnes un vairāki bērnu rotaļu laukumi.

Ērtākai saimniekošanai, pagrabstāvā katram dzīvoklim ir izvietotas noliktavas telpas.Tāpat šī projekta vajadzībām izbūvēts jauns piebraucamais ceļš no Jūrmalas gatves puses, kas aprīkots ar gaismekļiem, gājēju ceļu un gājēju pāreju.

Jaunajā daudzdzīvokļu projektā “Akācijas” kopumā būs četras deviņu stāvu mājās, kurās būs pieejami 216 individuālām vajadzībām piemēroti dzīvokļi. Plānots, ka pārējās divas mājas tiks pabeigtas šī gada pavasarī.

Publicitātes foto
Saistītie raksti

“KBO” ir nekustamo īpašumu attīstītājs ar saknēm Somijā. KBO savu darbību Latvijā uzsāka 2014.gadā, pārstāvot Somijas korporācijas “Insinōōritaimisto Bertel Ekengren Oy” nekustamā īpašuma projektus Latvijā.

Pirmais no “KBO” realizētajiem projektiem ir pieprasītie ekonomiskās klases daudzdzīvokļu nami “Imantas Ozoli” Rīgā. SIA “KBO” plānos jau tuvākajā laikā ir vairāku citu projektu attīstība Rīgā.

LA.lv