×
Mobilā versija
+13.9°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
20. februāris, 2012
Drukāt

Elektroenerģijas kartes ģimenēm

gulbiisi

“Latvenergo” šogad ir piešķīrusi dāvinājumu – 40 000 elektroenerģijas norēķinu kartes ģimenēm, kurās aug bērni. Tās jau ir nogādātas pašvaldību sociālajiem dienestiem. Katras kartes vērtība ir 53,70 lati.

 

Šogad elektroenerģijas dāvanu kartes var saņemt četras ģimeņu grupas:

1. Trūcīgas ģimenes ar bērniem (izņemot tās, kuras 2011. gadā saņēmušas elektrības norēķinu karti par 500 kWh). Atgādināsim, ka trūcīgas ģimenes vai personas statusu piešķir tad, ja ienākums uz vienu ģimenes locekli pēdējo trīs mēnešu laikā nepārsniedz 90 latu mēnesī.

2. Ģimenes, kurās aug bērns invalīds (vai bērni invalīdi).

3. Ģimenes, kurās ir audžubērns vai aizbildniecībā esošs bērns (bērni).

4. Daudzbērnu ģimenes, kuras 2011. gadā nav saņēmušas tarifa kompensāciju 2400 kWh patēriņam (papildus 1200 kWh starta tarifam, ko piešķir katrai mājsaimniecībai). Daudzbērnu ģimenes ir tās, kurās ir trīs vai vairāk bērnu līdz 18 gadu vecumam.

Šīs elektroenerģijas dāvanu kartes ģimenes var saņemt savas pašvaldības sociālajā dienestā. Līdzi jāņem pase un savu statusu apliecinoši dokumenti (piemēram, trūcīgas ģimenes izziņa, bērna invaliditātes apliecība, audžuvecāku apliecība), jāuzrāda elektroenerģijas piegādes līguma numurs. Termiņš, cik ilgi kartes var izmantot, lai norēķinātos par patērēto elektrību, nav ierobežots.

Dāvanu karšu skaitu “Latvenergo” noteica pēc pašvaldību iesniegtajiem datiem. Uzņēmuma preses dienestā ir pārliecināti, ka to pietiks visām ģimenēm, kas atbilst kādai no minētajām grupām.

Ģimenēm, kas atbilst 2., 3. vai 4. grupai, nav jābūt trūcīgām vai maznodrošinātām, tās var būt arī ar labiem ienākumiem.

Atšķirībā no pagājušā gada kampaņas, šogad dāvanu karti varēs saņemt arī tad, ja elektroenerģijas piegādes līgums ir slēgts ar juridisku personu, piemēram, nama apsaimniekotāju.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+