Sports
Futbols

Emiliano Salas ģimenes drāma turpinās – miris arī futbolista tēvs0


Emiliano Sala
Emiliano Sala
Foto: Reuters/Scanpix/LETA

Vēl vienu triecienu piedzīvojusi janvārī lidmašīnas katastrofā bojā gājušā argentīniešu futbolista Emiliano Salas ģimene, jo ar sirdslēkmi miris viņa tēvs Orasio.

Pasaulē plaši izskanēja bēdīgais stāsts par “Nantes” futbolistu Emiliano Salu. Viņu janvārī par 15 miljoniem mārciņu (17 miljoniem eiro) nopirka Anglijas premjerlīgas klubs Kārdifas “City”. 28 gadus vecais argentīnietis 21.janvārī ar mazu “Piper PA-46 Malibu” lidmašīnu, kurā atradās vēl tikai pilots, devās no Nantes uz Kārdifu, tomēr gaisa putns pazuda no radariem.

Pēc vairāku dienu meklēšanas lidaparāts tika atrasts Lamanša dzelmē, kā arī tika atrastas Salas mirstīgās atliekas.

Vēl pirms traģiskā lidojuma futbolists savam tēvam bija rakstījis, ka lidmašīnas tehniskais stāvoklis viņu nepārliecina un viņš neslēpa, ka pirms lidojuma ir nobijies.

Saistītie raksti

Dēla zaudējums bija milzīgs un trīs mēnešus pēc Emiliano nāves neizturēja arī 58 gadus vecā Orasio sirds. Pusmūža vīru piemeklēja sirdstrieka. Tuvinieki neslēpj, ka Orasio pamatīgi pārdzīvojis par ģimeni piemeklējušo traģēdiju un nav spējis samierināties ar notikušo…

Sala Francijā spēlēja jau kopš 2012.gada, bet šosezon “Nantes” sastāvā viņš 21 spēlē kopumā iesita 13 vārtus, būdams vienības līderis.

LA.lv