Horoskopi un mistika
Horoskopi

Emocijas virmos ne jokam! Horoskops 12.jūlijam0

Dienas noskaņa

Emocijas virmos ne jokam, taču jebkurā emociju izvirdumā ir tik daudz enerģijas, ka to var novirzīt arī labu un prātīgu lietu darīšanai.

Auns

Enerģētiski piesātināta diena. Tas palīdzēs pašapziņas celšanai un autoritātes vairošanai. Var droši dibināt jaunas attiecības, tām būs nākotne.

Vērsis

Diezgan sarežģīta diena un sarežģīta perioda sākums. Gaidāmas izmaiņas darbā un privātajā dzīvē. Galvenais, būt pēc iespējas uzmanīgākam, tas palīdzēs pārdzīvot grūtus brīžus.

Dvīņi

Ja atdosiet laikā parādus un pabeigsiet iesāktos darbus, tad uzsmaidīs veiksme un būs laiks mierīgai atpūtai. Ko vairāk var vēlēties vasaras vidū?

Vēzis

Laime privātajā dzīvē uzsmaidīs gan vientuļniekiem, gan ģimenes cilvēkiem. Galvenais, neklausīties baumās, lai nepalaistu garām savas dzīves labāko iespēju.

Lauva

Pat ja jūs kaut kas izsitīs no ierastajām sliedēm, zvaigznes sola visu nokārtot. Tikai bruņojieties ar lauvas pacietību.

Jaunava

Notikumi kārdinās izpausties jūsu patmīlībai, un tas var traucēt attiecībās ar tuvākajiem. Padomājiet, vai tas ir tā vērts.

Svari

Emocijas un nervi tiks kairināti šajā dienā, tāpēc labāk atlikt finanšu jautājumu risināšanu un sakārtot attiecības ar sev tuvākajiem.

Skorpions

Būs nepārvarama vēlme atmest ar roku visiem pienākumiem un ļauties vasarīgām baudām. Un kāpēc gan ne, ja vasara ziemeļos ir tik īsa.

Strēlnieks

Karjerā veiksies, kamēr mājas dzīve iestāsies maza ellīte. Bet gan jau arī tā kaut kad beigsies.

Mežāzis

Labs laiks, lai ļautos mājas labiekārtošanai, bet vēl labāk, ja jums ir savs puķu dārziņš, kur tieši šodien gūt veldzi dvēselei.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Greizsirdība ir ļoti spēcīgas jūtas, taču atcerieties, ka no tik spēcīga enerģijas uzkrājuma var gūt arī ko pozitīvu, izmantojot to lietderīgi.

Zivis

Sīkumi var kalpot kā iemesls nesaskaņām ar tuviem cilvēkiem. Lieciet lietā visas savas spējas, lai saliedētu cilvēkus sev apkārt un kalpotu kopējam labumam.

LA.lv