Mobilā versija
+9.0°C
Laimonis, Laimis, Elva, Elvijs, Elvis
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
10. februāris, 2016
Drukāt

Farels Viljamss kļuvis par džinsu zīmola “G-Star Raw” līdzīpašnieku

Foto - Leta/AFPFoto - Leta/AFP

Amerikāņu mūzikas producents Farels Viljamss kļuvis par džinsu zīmola “G-Star Raw” līdzīpašnieku, otrdien paziņoja zīmola pārstāvji.

Amsterdamā un Losandželosā bāzētā kompānija sacīja, ka Viljamss iesaistīšoties gan dizainu veidošanā, gan arī lēmumu pieņemšanā par biznesa stratēģiju un reklāmu.

“”G-Star” ir neatkarīgi domājoša un progresīva kompānija. Es uzskatu, ka tas būs 21.gadsimta vadošais džinsu ražotājs,” sacīja 42 gadus vecais Viljamss.

Viljamss jau iepriekš darbojies modes industrijā. Viņš ir viens no japāņu apģērbu zīmola “Billionaire Boys Club” dibinātājiem.

Viljamss iepriekš sadarbojies ar “G-Star Raw” projekta “Bionic Yarn” laikā. Viņš palīdzēja izveidot džinsu kolekciju, kas tika ražota no okeānā savāktām plastmasas pudelēm.

“G-Star Raw” atklāja, ka Viljamss iesaistīšoties vairākos ar dabas aizsardzību saistītos pasākumos.

Viljamsa karjera aizsākās grupā “The Neptunes”, bet vēlāk viņš kļuva par pieprasītu mūzikas producentu. Viņš sacerējis dziesmas tādiem izpildītājiem kā Madonna, Britnija Spīrsa un Šakira.

Viljamsam ir arī veiksmīga solokarjera. Viņa dziesma “Happy” kļuva par hitu visā pasaulē.

Pievienot komentāru

Starpkontinentālas mūzikas pērles festivālā "Porta"29. oktobrī izbaudīt spožu pasaules mūzikas mākslinieku sniegumu aicina jau sešpadsmitais pasaules mūzikas festivāls "Porta".
"Šķiršanās formula" režisors: vēlējos izprast, kāpēc pēkšņi izjūk daudzas paraugģimenes (1)Tikko skatītāju uzmanībai un vērtējumam nodots jaunais TV3 seriāls "Šķiršanās formula", kura 11 sērijas kopš septembra beigām skatīsimies reizi nedēļā otrdienās.
Draugiem Facebook Twitter Google+