Mobilā versija
+7.0°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
30. marts, 2014
Drukāt

Februārī pasliktinājies valdības darba vērtējums

Foto-LETAFoto-LETA

Februārī pasliktinājies valdības darba vērtējums, liecina jaunākā “DNB Latvijas barometra” aptauja.

Lai arī valdības darbs februārī joprojām tiek vērtēts kopumā kritiski, attieksme pasliktinājusies – no 69% janvārī līdz 72% februārī ir palielinājies ar valdības darbu neapmierināto īpatsvars. Savukārt apmierinātība pausta nedaudz retāk. Janvārī ar valdības darbu apmierināti bija 22% iedzīvotāju, bet februārī – 19%.

Februārī valdības darba vērtējuma indekss bija mīnus 39, bet janvārī – mīnus 34.

Aptaujas dati iegūti pētījumu centra SKDS Latvijas pastāvīgo iedzīvotāju aptaujā laika posmā no 8.februāra līdz 19.februāra. Ar stratificētās nejaušās izlases metodi, veicot tiešās intervijas respondentu dzīvesvietās, tika aptaujāti 1002 respondenti vecumā no 18 līdz 74 gadiem visā Latvijā.

 

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+