Mobilā versija
Brīdinājums -2.2°C
Lidija, Lida
Pirmdiena, 16. janvāris, 2017
30. marts, 2014
Drukāt

Februārī pasliktinājies valdības darba vērtējums

Foto-LETAFoto-LETA

Februārī pasliktinājies valdības darba vērtējums, liecina jaunākā “DNB Latvijas barometra” aptauja.

Lai arī valdības darbs februārī joprojām tiek vērtēts kopumā kritiski, attieksme pasliktinājusies – no 69% janvārī līdz 72% februārī ir palielinājies ar valdības darbu neapmierināto īpatsvars. Savukārt apmierinātība pausta nedaudz retāk. Janvārī ar valdības darbu apmierināti bija 22% iedzīvotāju, bet februārī – 19%.

Februārī valdības darba vērtējuma indekss bija mīnus 39, bet janvārī – mīnus 34.

Aptaujas dati iegūti pētījumu centra SKDS Latvijas pastāvīgo iedzīvotāju aptaujā laika posmā no 8.februāra līdz 19.februāra. Ar stratificētās nejaušās izlases metodi, veicot tiešās intervijas respondentu dzīvesvietās, tika aptaujāti 1002 respondenti vecumā no 18 līdz 74 gadiem visā Latvijā.

 

Pievienot komentāru

Vecāku nevērība dārgi maksā: mamma pati aplej zīdaini ar karstu tēju (3)Pagājušā diennaktī slimnīcās nogādāti četri bērni ar ķermeņa apdegumiem, aģentūrai LETA pastāstīja Neatliekamā medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Ilze Bukša.
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (5)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+