Mobilā versija
Brīdinājums -1.4°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
30. marts, 2014
Drukāt

Februārī pasliktinājies valdības darba vērtējums

Foto-LETAFoto-LETA

Februārī pasliktinājies valdības darba vērtējums, liecina jaunākā “DNB Latvijas barometra” aptauja.

Lai arī valdības darbs februārī joprojām tiek vērtēts kopumā kritiski, attieksme pasliktinājusies – no 69% janvārī līdz 72% februārī ir palielinājies ar valdības darbu neapmierināto īpatsvars. Savukārt apmierinātība pausta nedaudz retāk. Janvārī ar valdības darbu apmierināti bija 22% iedzīvotāju, bet februārī – 19%.

Februārī valdības darba vērtējuma indekss bija mīnus 39, bet janvārī – mīnus 34.

Aptaujas dati iegūti pētījumu centra SKDS Latvijas pastāvīgo iedzīvotāju aptaujā laika posmā no 8.februāra līdz 19.februāra. Ar stratificētās nejaušās izlases metodi, veicot tiešās intervijas respondentu dzīvesvietās, tika aptaujāti 1002 respondenti vecumā no 18 līdz 74 gadiem visā Latvijā.

 

Pievienot komentāru

Krievijas militārās mācības "Zapad" rada satraukumu Latvijā (1)Latvijas Aizsardzības ministrija (AM) seko līdzi šoruden paredzētajām Krievijas bruņoto spēku mācībām “Zapad-2017”, taču šobrīd netiek atklāts, kā šo mācību laikā reaģēs NBS.
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+