Mobilā versija
-3.6°C
Antons, Antis, Antonijs
Trešdiena, 18. janvāris, 2017
19. novembris, 2014
Drukāt

Festivālam “Staro Rīga” rekordskaits apmeklētāju

Foto-LETAFoto-LETA

"Staro Rīga": 2014. gads, Kongresu nams.

Gaismas festivālu “Staro Rīga” piecu dienu laikā apmeklējuši gandrīz 500 000 skatītāju, kas ir absolūts šī festivāla rekords, aģentūra BNS uzzināja Rīgas domē (RD).

Savukārt 18. novembrī valsts svētkiem veltītos pasākumus un svētku uguņošanu 11. novembra krastmalā apmeklējuši ap 100 000 cilvēku.

Latvijas Neatkarības proklamēšanas 96. gadadienā 18. novembrī galvaspilsētā gan rīdzinieki, gan pilsētas viesi varoja vērot militāro parādi 11. novembra krastmalā, apmeklēt svētku koncertus, piedalīties svētku pasākumā pie Brīvības pieminekļa, kā arī 11.novembra krastmalā kopīgi dziedāt Latvijas himnu “Dievs, svētī Latviju!” un vērot svētku uguņošanu.

Aģentūra BNS jau vēstīja, ka gaismas festivālā “Staro Rīga 2014” bija aplūkojami starptautisko mākslinieku objekti un oriģināli Latvijas gaismas mākslinieku veidoti gaismas mākslas darbi. Gaismas festivāls norisinājās piecu vakaru garumā no 14. līdz 18. novembrim.

Festivāla pamatprogrammā bija iekļauti 22 objekti.

Pievienot komentāru

"KZ" jaunā rakstu ciklā apceļos Latvijas bibliotēkas. Pirmā pietura - Pelči2017. gadā "Kultūrzīmes" sāk jaunu rakstu sēriju "Kultūrzīmju literatūras klubs", kuras gaitā plānojam viesoties gan lielās, gan mazās novadu un arī galvaspilsētas bibliotēkās, iepazīstoties ar to darbu, lasītāju interesēm un analizējot kopējo valsts politiku bibliotēku jomā. No savas puses uz bibliotēku arvien centīsimies paņemt līdzi kādu autoru, kam svaigi iznākusi grāmata.
Draugiem Facebook Twitter Google+