×
Mobilā versija
Brīdinājums +20°C
Astra, Astrīda
Ceturtdiena, 16. augusts, 2018
6. septembris, 2016
Drukāt

Filma “Bridžitas Džounsas mazulis” saņem galvenokārt pozitīvas kritiķu atsauksmes

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Jaunā Bridžitas Džounsas sērijas komēdija “Bridget Jones’s Baby” (“Bridžitas Džounsas mazulis”) saņēmusi galvenokārt pozitīvas atsauksmes no kino kritiķiem.

Laikraksta “Daily Mirror” žurnālists Deivids Edvardss kinolenti raksturoja kā “smieklu maratonu”, kas Džounsas faniem “jāredz par katru cenu”.

Jaunajā filmā amerikāņu aktrises Renē Zelvēgeres attēlotā varone ir mazuļa gaidībās. Aktieri Kolins Fērts un Patriks Dempsijs spēlē iespējamos tēvus.

Kinolentē filmējusies arī kino veterāne Emma Tompsone un dziedātājs Eds Šīrans.

Laikraksta “The Guardian” recenzijā norādīts, ka “Bridget Jones’s Baby” esot redzama “labāka Bridžita nekā iepriekšējā filmā” – 2004.gada “Bridget Jones: The Edge of Reason” (“Bridžita Džounsa: Saprāta robeža”).

Tā “atgādina patīkamu, labdabīgu brīvdienu speciālizlaidumu televīzijā”, uzsver “The Guardian” kritiķis Pīters Bredšovs.

“Trešajā Bridžitas Džounsas daļā ir viss, kas mums patīk viņas filmās,” raksta tabloīda “The Sun” apskatnieks Džeimijs Īsts. “Atgriezušies gandrīz visi galveno lomu tēlotāji, joki ir ļoti asprātīgi un atsauces uz mūsdienu kultūru ir trāpīgas.”

Jaunajā daļā neatgriezās britu aktieris Hjū Grānts, kurš bija redzams abās iepriekšējās filmās. Tas, ka trūkst Grānta, “pavisam noteikti ir jūtams” filmā, kas “tomēr neaizsniedz [2001.gada filmas “Bridget Jones’s Diary”] augstumus”, uzskata kino žurnāla “Variety” kritiķe Ketrina Breja.

Filma “ir drīzāk nostalģiska un palīdz skatītājiem atcerēties, ko viņi darīja 90.gadu beigās, kad pasaulei šķita, ka sievietei būt tik piemīlīgi lempīgai ir šarmanti”, norāda vietnes “Screen Daily” žurnāliste Fjonuala Haligana.

Filma “Bridget Jones’s Baby” netiek uzņemta pēc “Bridget Jones” (“Bridžeta Džounsa”) grāmatu sērijas autores Helēnas Fīldingas trešās grāmatas motīviem, kurā Fērta spēlētais tēls tiek nogalināts. Filmas scenārijs balstīts vairākās laikrakstu slejās, kuras Fīldinga 2005. gadā rakstīja laikrakstam “The Independent”.

Filma Lielbritānijas kinoteātros iznāks 16. septembrī.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+