futbolavirsliga.lv

FK “Ventspils” kompensācijas laikā izrauj uzvaru pret līderiem 0

Latvijas futbola čempionāta kārtas centrālajā spēlē FK “Ventspils” svētdien izcīnīja svarīgu uzvaru savā laukumā pret līderiem Daugavpils “Daugava”.

Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 178
Neizmet, turpini izmantot – 10 praktiski pielietojumi ikdienā tavam vecajam viedtālrunim 7
“Krievi mūs burtiski aprīs!” Ukraiņu komandieris skaidro iespējamās kara pauzes briesmas 139

Ventspilnieki uzvarēja ar 1:0, vienīgos vārtus gūstot kompensācijas laika trešajā minūtē, kad precīzs bija Simons Pauļus.

Pirmā puslaika beigās mājiniekiem bija lieliska iespēja izvirzīties vadībā, tomēr Mamuka Gongadze nespēja realizēt 11 metru soda sitienu.

Daugavpilieši ar 57 punktiem 27 spēlēs saglabā pirmo vietu, bet ventspilnieku rēķinā ir 52 punkti un trešā vieta. Viņiem arī spēle rezervē. Otrajā vietā ir “Skonto” (56), kas sestdien ar 2:0 uzvarēja FK “Jelgavu”. “Liepājas metalurgs” ar 4:1 pieveica turnīra pastarīšus “Metta”/LU, Jūrmalā “Spartaks” ar 4:2 uzvarēja FC “Jūrmala” futbolistus, bet FB “Gulbene” savā laukumā ar 2:1 pārspēja Rīgas “Daugavu”.