Ekonomika
Bizness

“FoodCom” izslēdz no elektroenerģijas tirgotāju reģistra0

Foto: LETA

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (Regulatora) padome šodien nolēma izslēgt SIA “FoodCom” no elektroenerģijas tirgotāju reģistra. Tas nozīmē, ka komersants vairs nedrīkst nodarboties ar elektroenerģijas tirdzniecību Latvijā.

Šādu lēmumu Regulatora padome pieņēma, jo komersants kopš reģistrēšanās ir vairākkkārt pārkāpis Informācijas iesniegšanas noteikumu enerģētikas nozarē prasības un Vispārējās atļaujas noteikumus enerģētikas nozarē, kas paredz informācijas iesniegšanu Regulatoram.

SIA “FoodCom” ir administratīvi sodīta par informācijas nesniegšanu Regulatoram pēc Regulatora pieprasījuma. Komersants vairākkārt tika brīdināts par iespēju novērst pārkāpumu un iesniegt trūkstošo informāciju.

Saistītie raksti

Pēdējā brīdinājumā Regulators noteica termiņu SIA “FoodCom” novērst pārkāpumu un iesniegt informāciju Regulatora noteiktajā termiņā – līdz 2018.gada 1.augustam.

Ņemot vērā, ka komersants nav novērsis atkārtoto pārkāpumu, Regulators rīkojās atbilstoši noteikumos noteiktajai kārtībai, kas paredz izslēgt SIA “FoodCom” no elektroenerģijas tirgotāju reģistra.

LA.lv