Ekonomika
Īpašums

FOTO: Dzīvojamo māju projektā “Dreilinga mājas” nosvinēti Spāru svētki0


"Bonava" projektā “Dreilinga mājas” nosvinēti spāru svētki.
"Bonava" projektā “Dreilinga mājas” nosvinēti spāru svētki.
Publicitātes foto, kolāža: "LA.lv"

Atzīmējot sarežģītāko būvdarbu noslēgumu un pēdējā būvniecības posma sākumu, nosvinēti spāru svētki pirmajām divām “Bonava Latvija” projekta “Dreilinga mājas” ēkām.

Dzīvokļus šajās pirmajās mājās plānots nodot ekspluatācijā jau šī gada nogalē.

Dzīvojamo kvartālu veidos 16 piecstāvu nami, kuros attīstītājs kopumā investēs vairāk nekā 40 miljonus eiro.

Projekta “Dreilinga mājas” attīstības vadītājs Mārtiņš Vonda norāda, ka “Dreilinga māju” projekts ir līdz šim apjomīgākais un nozīmīgākais ieguldījums dzīvojamā fonda atjaunošanā gan Rīgā, gan Pierīgā.

Līdz ar projekta noslēdzošo kārtu, jaunos, kvalitatīvi būvētos 700 dzīvokļos jaunas mājas būs vairāk nekā 2000 cilvēkiem.

Šobrīd pārdoti jau vairāk nekā 75% dzīvokļu pirmajās divās mājās.

Par savu jauno mājvietu “Dreilinga mājās” visvairāk izvēlas ģimenes ar bērniem, meklējot mūsdienīgu dzīves telpu ar izdevīgu atrašanās vietu par plašam iedzīvotāju lokam pieejamu cenu, atklāj M. Vonda.

Spāru svētki "Dreilinga mājās"

“Dreilinga māju” būvniecības process noris saskaņā ar iepriekš plānoto būvniecības darbu grafiku. Uz šo brīdi ir pabeigti pirmo divu ēku karkasa būvniecības un siltināšanas darbi, un sasniegts celtņu augstākais punkts.

Tuvojas noslēgumam ēkas fasādes, kā arī dzīvokļu iekšējo starpsienu izbūve.

Tuvākajā laikā tiks uzsākta ēku logu un iekšējo inženiertīklu montāža, kā arī jumta seguma izbūve. Vasaras beigās pirmajās ēkās plānots uzsākt arī iekšējās apdares darbus.

Veicinot sakārtotas vides attīstību pierīgā, “Dreilinga māju” attīstīšana paredz ievērojamus labiekārtošanas darbus apkārtējā teritorijā – plašu zaļo zonējumu 7 hektāru apmērā, atpūtas vietas un drošus bērnu laukumus, kas savstarpēji būs savienoti ar gājēju celiņu tīklu.

Projektam noslēdzoties, “Dreilinga māju” teritorija tiks papildināta ar jauniestādītiem ~1700 kokiem un krūmiem.

Kā iepriekš ziņots – jaunais dzīvojamo namu projekts “Dreilinga mājas” atradīsies Dreiliņos, teritorijā starp Lubānas un Biķernieku ielas apļveida krustojumiem (paralēli Juglas ielai).

Projektā paredzēts, ka tiks attīstītas 16 piecu stāvu dzīvojamās mājas sešās kārtās.

“Bonava Latvija”, attīstot mājokļus Rīgā par plašam klientu lokam pieejamām cenām, veido būtisku pienesumu novecojušajam padomju laiku dzīvojamajam fondam – kopumā 2019. gadā būvniecības stadijā būs 705 dzīvokļi 7 projektos, no kuriem līdz gada nogalei plānots pabeigt 475 dzīvokļu būvniecību.

Par “Bonava”

Saistītie raksti

“Bonava Latvija” ir lielākais nekustamo īpašumu attīstītājs Latvijā, kura mātes uzņēmums “Bonava” ir vadošais nekustamo īpašumu attīstītājs Ziemeļeiropā. “Bonava” rada mājas un apkārtnes kopš 1930. gadiem.

Pašlaik uzņēmumā “Bonava” strādā 2100 darbinieku, un tas darbojas Vācijā, Zviedrijā, Somijā, Dānijā, Norvēģijā, Sanktpēterburgā, Igaunijā un Latvijā, 2018. gadā sasniedzot pārdošanas rezultātus 14 miljardu SEK apmērā.

“Bonava” akcijas tiek kotētas “Nasdaq” biržā Stokholmā.

LA.lv