Mobilā versija
+18.2°C
Gundars, Kurts, Knuts
Otrdiena, 26. septembris, 2017
6. oktobris, 2015
Drukāt

FOTO: Izstādes “Uldim Stabulniekam – 70” atklāšana (2)

Foto - Timurs  SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Lai pieminētu un atcerētos talantīgo komponistu Uldi Stabulnieku (1945-2012) un viņa dzīvi, darbus un piedzīvojumus, izdevniecība “Lauku Avīze” tirdzniecības parkā “Alfa” otrdien, 6. oktobrī atklāja fotoizstādi “Uldim Stabulniekam – 70. Balss, dvēsele, dzeja un dziesmas no Daigas Mazvērsītes grāmatas “Uldis Stabulnieks. Tik un tā”.

Ulda Stabulnieka dziesma “Tik un tā” tik ļoti piestāv šim laikam, kad ārā ir patiesi skaists rudens. “Tirdzniecības parkam “Alfa” mūzika sirdij ir īpaši tuva, tāpēc priecājos, ka izstāde ir nonākusi tieši pie mums, un likumsakarīgi – rudenī! Esmu pārliecināta, ka arī mūsu apmeklētāji to atzinīgi novērtēs, tāpēc aicinu ikvienu izbaudīt izstādi, kā arī tepat Alfā, Jāņa Rozes grāmatnīcā iegādāties Daigas Mazvērsītes grāmatu “Uldis Stabulnieks, Tik un tā,” uz tirdzniecības parku “Alfa” aicina tā vadītāja Liene Apine.

Izstāde tirdzniecības parkā “Alfa” apskatāma līdz 14. oktobra vakaram.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Tālāk vairs nav kur – izstāde tirdzniecības centrā.

  2. U. B. ļoti labi izskatās!

Trīs mazi bērni un Dziesmu svētki sirdī: "Ezerzemes" dziedātāji Anete un Gatis UrkasDzīvesbiedriem Anetei un Gatim Urkām dziedāšana korī ir kā nepieciešamība un ģimenes rituāls
Draugiem Facebook Twitter Google+