Mobilā versija
+4.2°C
Vitauts, Smuidra, Smuidris
Pirmdiena, 20. februāris, 2017
4. februāris, 2014
Drukāt

Foto: Ķirsona “Lido” izvēršas – durvis ver jauns bistro

Foto: LETAFoto: LETA

Latvijas restorānu tīkla SIA "Lido" jaunais bistro tirdzniecības centrā "Domina Shopping".

AS “Lido” otrdien Rīgā, tirdzniecības centrā “Domina Shopping”, atvērusi jaunu bistro. Iepriekš šādu ēstuvi “Lido” atvēra 2005.gadā tirdzniecības centrā “Spice”, liecina kompānijas informācija.

Jaunais “Lido” platības ziņā ir trešais lielākais uzņēmuma bistro Latvijā – tajā būs 270 sēdvietu un ēdienkarti veidos aptuveni 300 dažādu ēdienu. Kopumā jaunajā bistro strādās 100 darbinieku. Jaunā “Lido” izveidē investēti ap 900 000 eiro.

“Lido” bistro Latvijā darbojas 25 gadus. Pēdējos piecus gadus Latvijā darbojās astoņu bistro tīkls.

Uzņēmumā skaidro, ka pērn, noslēdzot divus gadus ilgušo tiesiskās aizsardzības procesu un uzņēmuma atveseļošanās posmu, AS “Lido” atsāka pakāpenisku izaugsmi.

“Meklējot arvien jaunas iespējas, kā attīstīt un paplašināt “Lido” tīklu, jau ilgi raudzījāmies Vidzemes priekšpilsētas virzienā, kurā šobrīd neesam pārstāvēti, tālab esam priecīgi par sadarbības uzsākšanu ar “Domina Shopping,” komentē AS “Lido” īpašnieks Gunārs Ķirsons.

Pievienot komentāru

Lauksaimniekiem valsts subsīdijās šogad būs pieejami 8,7 miljoni eiroLauksaimniekiem valsts budžeta programmā "Valsts atbalsts lauksaimniecībai un lauku attīstībai" šogad būs pieejami 8 723 490 eiro, paredz noteikumi "Par valsts atbalstu lauksaimniecībai", kurus plānots skatīt nākamajā valdības sēdē 21. februārī.
Dabasgāzes tirgu atvērs pēc diviem mēnešiem. Ar ko jārēķinās patērētājiem? (15)Būs vēl citi bez "Latvijas Gāzes": Šaubu par gāzes tirgus atvēršanu nav
Pasaulē
Latvija ekonomiskās brīvības reitingā pakāpusies uz 20.vietu (2) Latvija pasaules ekonomiskās brīvības reitingā šogad ir pakāpusies uz 20.vietu no 36.vietas pērn, bet joprojām atpaliek no Igaunijas un Lietuvas.
Draugiem Facebook Twitter Google+