Ekonomika
Īpašums

FOTO: “Latvijas Pasts” ziņo par biznesa mērķiem neatbilstošu īpašumu pārdošanu0

Foto: LETA

No 2018.gada 1. līdz 30.novembrim iespējams pieteikties 34 Latvijas Pasta saimnieciskajā darbībā neizmantotu un biznesa mērķu sasniegšanai nevajadzīgu nekustamo īpašumu iegādei publiskās izsolēs.

Īpašumu izsoles plānotas decembrī, kopējai to sākumcenai pārsniedzot 465 tūkstošus eiro.

No šodienas, 1.novembra, līdz 30.novembrim piesakoties dalībai izsolēs, iespējams pretendēt uz zemes, ēku vai to daļu iegādi publiskās izsolēs, kas notiks 5., 6. un 7.decembrī.

Visvairāk īpašumu – 16 – tiek piedāvāti Latgalē, astoņi – Vidzemē, četri – Zemgalē, trīs – Kurzemē, divi – Rīgas reģionā un viens Rīgā.

Augstākā izsoles sākumcena ir zemei un ēkai Rīgā, Lubānas ielā 54, kas sasniedz 174 450 eiro. Otra augstākā sākumcena – 100 200 eiro – ir īpašumiem Krāslavā, Sv. Ludviga laukumā 1 un 3, ko pārdod kā vienotu nekustamo īpašumu. Savukārt zemākā sākumcena ir zemei un ēkai Balvu novada Krišjāņu pagasta Mežupē – 650 eiro.

25 nekustamie īpašumi iegādei izsolēs tiek piedāvāti kopā ar zemi, viens ir zemes gabals, viens dzīvokļa īpašums, bet septiņu īpašumu sastāvu veido tikai ēkas.

Kopējā visu 34 atsavināšanai nodoto īpašumu izsoles sākumcena ir 465 230 eiro.

“Latvijas Pasts” atsavināšanai publiskās izsolēs nodod nekustamos īpašumus, kas netiek izmantoti uzņēmuma saimnieciskajā darbībā, netiek pietiekamā apmērā lietoti un neatbilst “Latvijas Pasta” biznesa mērķiem.

Pēdējos piecos gados izsolēs pārdoti vairāk nekā 70 “Latvijas Pastam” piederējušu nekustamo īpašumu.

Saistītie raksti

Sīkāk par visiem Latvijas Pasta publiskajās izsolēs 2018.gada decembrī pieejamajiem nekustamajiem īpašumiem iespējams uzzināt te.

LA.lv