Mobilā versija
Brīdinājums -2.5°C
Ārija, Rigonda, Adrija, Adrians, Adriāna
Trešdiena, 22. februāris, 2017
17. aprīlis, 2015
Drukāt

FOTO: Par ziedojumiem uzbūvētās mājas spāru svētki Ogrē (4)

Foto - LETAFoto - LETA

Ogrēniete Inese Fecere, kura 2013. gada nogalē pasākumā "Latvijas lepnums 2013" saņēma atzinību nominācijā "Ģimene", ar bērniem pie mājas spāru svētkos Ogrē, Strēlnieku prospektā.

Ogrē, Strēlnieku prospektā, piektdien svinēja spāru svētkus Ineses Feceres – “Latvijas lepnums 2013” – jaunajai mājai. Šajā vietā vēl pirms gada stāvēja neliela mājiņa, ko Inese ar savu mammu bija paguvušas nosiltināt. Kad tajā iemetās brants, nekas cits neatlika, kā nojaukt, vēsta resurss “daugavasbalss.lv”.

“Kad pietrūkst līdzekļu, iepauzējam, tad iesaistās Edvīns Bartkevičs, mēģina atrast finanšu līdzekļus. Galvenais, ka ir jumts, vairs nemirkst,” saka Ivars Kalniņš. Viņa kolēģei Gintai Erdmanei visas mājas, ko pati projektējusi, ir sirdij tuvas. “Es tikai tad pasūtītājam rādu, ja man pašai patīk,” viņa apgalvo.

“Ar katru dienu sirds iesilst arvien vairāk,” saka Inese Fecere, kura spāru svētkos ieradusies ar saviem pieciem bērniem. “Principā galvenais atbalstītājs ir Valsts prezidents Andris Bērziņš. Valsts kanceleja meklē sponsorus, uz vietas praktisko darbu organizē bijušais Ogres novada domes priekšsēdētājs Edvīns Bartkevičs. Pie mājas nojaukšanas strādāja vairāki talcinieki. Pamatā māja top par ziedojumiem. Ir uzņēmumi, kas ziedo materiālus, un tādi, kuri ziedo savu darbu, piemēram, būvfirma “Re&Re”. Ir lietas, ko vajag nopirkt, tāpēc arī iesaistījās ziedot.lv.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Kas māk, tam nāk!

  2. bērniem vajag tēvu(audžu),varbūt lv ir kāds uzņēmīgs vīrietis?

  3. vizmaz kautkas pozitivs.valstij butu vairak jaiesaistas.

Vējonis ar Lavrovu tikai sasveicināsLatvijas Valsts prezidents Raimonds Vējonis nupat notikušajā Minhenes drošības konferencē sēdējis plecu pie pleca ar Krievijas ārlietu ministru Sergeju Lavrovu. Vai tā ir tikai nejaušība, un ko abas amatpersonas runājušas?
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiemVisām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Draugiem Facebook Twitter Google+