Ekonomika
Bizness

FOTO: Pēc rekonstrukcijas durvis ver viens no lielākajiem “Drogas” veikaliem0


"Drogas" veikals
"Drogas" veikals
Publicitātes foto

Turpinot jaunā koncepta ieviešanu AS “Drogas” veikalu tīklā, šonedēļ pēc rekonstrukcijas Rīgā durvis ver divi “Drogas” veikali – tirdzniecības centrā (t/c) “Mols” un Kaļķu ielā 5.

Abi veikali nepilna mēneša laikā piedzīvojuši modernas pārvērtības.

Viens no lielākajiem “Drogas” veikaliem ar tirdzniecības platību 316 m2 t/c “Mols” pārveidei tika slēgts 25. martā un darbu atsāk pirmdien, 15. aprīlī.

Veidojot jauno veikalu konceptu, tika ņemtas vērā mūsu lojālo klientu vēlmes un ierosinājumi, tādejādi maksimāli pielāgojot veikala vidi mūsdienu klientu prasībām un redzējumam.

Jaunā veikala telpas un iekārtojums ir pelēkos toņos ar maigi rozā un “Drogas” zilzaļās krāsas akcentiem.

Tieši pateicoties klientu ierosinājumiem, jaunā koncepta veikalos ir izstrādāta detalizēta navigācija, kas no jebkuras atrašanās vietas veikalā daudz ērtāk un pārskatāmāk ļauj atrast vēlamos produktus.
Zīmola "Drogas" veikala atklāšana

Lai veikala atklāšanas nedēļu padarītu īpaši patīkamu, no 15. līdz 22. aprīlim, veicot pirkumu virs 10 eiro, dāvanā noderīgs produkts.

Savukārt īsi pirms Lieldienām durvis vērs rekonstruētais, rīdzinieku un Rīgas viesu iemīļotais Drogas veikals Kaļķu ielā 5. Arī šajā 224 m2 plašajā veikalā apmeklētāji turpmāk varēs baudīt visas jaunā Drogas koncepta ērtības.

Abi veikali pēc rekonstrukcijas piedāvās vēl plašāku dekoratīvās kosmētikas klāstu.

“Drogas” pārstāve Ilze Kirstuka-Ščeglova norāda, ka šonedēļ atdzimšanu jaunā veidolā piedzīvo “Drogas” veikali, kas atvērti uzņēmuma darbības pirmajā desmitgadē, apliecinot to stabilitāti un ilgtspējību.

“Drogas”, kas atrodas t/c “Mols”, šovasar svinēs 20 gadu jubileju, bet veikals Vecrīgas sirdī, Kaļķu ielā, darbojas jau 24. gadu.

“Veicot pārmaiņas un uzlabojumus, galvenokārt mēs esam ņēmuši vērā mūsu veikalu apmeklētāju idejas, vēlmes un nākotnes redzējumus, lai kopā veidotu “Drogas”, kur ikvienam ir patīkami un ērti iepirkties,” uzsver I. Kirstuka-Ščeglova.

Līdz ar šo divu veikalu darba atsākšanu “Drogas” jaunais koncepts būs pieejams jau 13 veikalos Rīgā.

“Drogas” ir lielākais mazumtirdzniecības veikalu tīkls skaistumkopšanas, veselības, higiēnas un sadzīves preču segmentā Baltijā ar 143 veikaliem Latvijā un Lietuvā.

Saistītie raksti

Latvijā “Drogas” ir pārstāvētas visplašāk – pieejami 89 veikali, Lietuvā atvērti 54 veikali “Drogas”. No 2004. gada “Drogas” ir mazumtirdzniecības grupas “A.S. Watson Group” uzņēmums.

“A.S. Watson Group” dibināta 1841. gadā. Tas ir lielākais starptautiskais mazumtirgotājs veselības un skaistumkopšanas preču segmentā ar vairāk nekā 15 000 veikaliem 25 valstīs Āzijā un Eiropā.

LA.lv