×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.7°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
18. jūlijs, 2016
Drukāt

FOTO: “Pokemon Go” fanus asprātīgi piesaista suņu staidzināšanai

Foto no arhīvaFoto no arhīva

“Tev patīk Pokemon Go? Tev patīk suņi? Taču tev pašam suņa nav?” Patīkamo un lietderīgo apvienot izdevies dzīvnieku patversmei Mansi pilsētā, Indiānas štatā, ASV, ar jaunā pokemonu trakuma palīdzību piesaistot jauniešus par brīvprātīgajiem palīgiem suņu staidzināšanai.

Patversmes direktoram ideja apvienot šīs lietas un izveidot facebook reklāmu radās, redzot, cik daudz cilvēku spēlē šo spēli ik dienas uz ielām, parkos, un citur. Reklāma aicināja Pokemon Go spēlētājus nākt izstaidzināt kādu jauku suņuku, kamēr viņi paralēli var ķert pokemonus.

Atsaucība bijusi negaidīti liela, pašlaik aicinājums sakrājis jau 200 tūkstošus “Like”, kā arī jau no pašas pirmās dienas cilvēki stāv rindā, lai dotos pastaigās ar suņiem. Ievērojami audzis arī adopciju skaits. Patversmes vadība ir ļoti priecīga par šo apmeklētāju pieplūdumu, kas nodrošina treniņus gan divkājaiņiem, gan četrkājaiņiem un vienmēr pastāv arī iespēja, ka draudzības saiknes tiks nodibinātas uz mūžu!

Arī tu vari sazināties ar savu tuvāko dzīvnieku patversmi un doties izstaidzināt kādu četrkājaino mīluli, vienlaicīgi ķerot pokemonus, jo spēle oficiāli nokļuvusi arī Latvijā.

Kā la.lv jau vēstīja, cilvēkus visā pasaulē ir pārņēmis Pokemon Go aplikācijas trakums, kam savukārt ir daudz arī pozitīvo aspektu, tostarp tā ir fiziska aktivitāte svaigā dabā, taču tu šo laiku vari padarīt vēl lietderīgāku, izstaidzinot kādu jauku patversmes suņuku. Treniņš jums abiem!

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+