Praktiski
Rokdarbi

FOTO: Sācies Ziemassvētku tirdziņš Dominā. Drīz pievienosies rokdarbnieku-invalīdu darinājumi0

Domina Shopping Publicitātes foto

Pilnā sparā ritot Ziemassvētku gaidīšanas laikam, 9.decembrī tirdzniecības centrā Domina Shopping darbu sācis lielākais iekštelpu Ziemassvētku tirdziņš galvaspilsētā. Tajā piedalās vairāk nekā 125 ražotāji un amatnieki no visas Latvijas, nodrošinot iespēju iegādāties sirsnīgas dāvanas gan ģimenei un draugiem, gan sagādāt visu nepieciešamo svētku galdam un mājīgai atmosfērai. Bet sākot ar 16.decembri tirdzniecības centrā darbu sāks Rokdarbnieku-invalīdu Ziemassvētku tirdziņš, kas uz Domina Shopping pārcēlās no ikgadējā invalīdu tirdziņa Daugavas sporta nama.

Domina Shopping tradicionālais svētku tirdziņš ir lieliska vieta tiem, kam ir būtiska ne tikai preču kvalitāte un izcelsme, bet arī pietiekami mierīga un ērta iepirkšanās plašās telpās. Teju visas tirdziņā nopērkamās preces ir ražotas Latvijā un tās rokām darinājuši pašmāju meistari un amatnieki.

Tirdziņā iespējams iegādāties dažnedažādus tekstilizstrādājumus – sākot ar adītiem, tamborētiem un no vilnas darinātiem cimdiem, zeķēm un cepurēm, beidzot ar tautastērpiem, modernām ar rokām austām tuneļšallēm un pončo. Starp linu izstrādājumiem atrodami dāvanu maisiņi, galdauti un salvetes ar Ziemassvētku tematiku, kā arī Latvijā ražota bambusa veļa. Plašā sortimentā ir arī izstrādājumi no filca un ādas, kā arī bižutērija un aksesuāri, kalumi un rotas no sudraba, dzintara un akmens. Eko produkcijas cienītāji būs sajūsmā par koka rotaļlietām un it īpaši par jauno Latvijas zīmola “birste” zobu birsti, kas gatavota no 100% dabīga bambusa un ir iepakota 100% dabai draudzīgā iepakojumā.

Gan dāvināšanai, gan svētku sajūtas radīšanai mājās noderēs tādi tirdziņā nopērkami Ziemassvētku dekori kā porcelāna eglīšu mantiņas, stikla eņģeļi, dabīgu eļļu un vasku sveces un, protams, arī Cherry Picking maģiskās gaismas virtenes, laimītes un apsveikuma kartītes. Daudzveidīgu preču piedāvājumu mājai sarūpējuši arī keramikas meistari – sākot ar apgleznotiem porcelāna, māla un stikla traukiem, beidzot ar lampām, svečturiem un mākslinieciskām skulptūrām.

“Redzam, ka ik gadu palielinās ne tikai pieprasījums pēc Latvijā ražotām precēm, bet arī piedāvājums – tas ļoti priecē. Tāpēc Domina Shopping, atbalstot vietējos ražotājus, jau 7 gadus rīko par stabilu tradīciju kļuvušo Ziemassvētku tirdziņu. Tajā vienkopus pulcējas Latvijas labākie ražotāji un amatnieki, lai omulīgā svētku gaidīšanas laikā pārsteigtu pircējus ar jau iemīļotiem un pavisam jauniem meistardarbiem, kas kļūs par lieliskām dāvanām jūsu mīļajiem un pašiem sev”, saka Eda Vecvagare, t/c Domina Shopping mārketinga vadītāja.

Par prieku Latvijas dizaina un modes cienītājiem, šogad tirdziņā pārstāvēti arī tādi vietējie apģērbu un aksesuāri ražotāji kā MOSHMOSH ar latviešu stilistikā darinātajiem legingiem, bērnu apģērbu zīmols Petra.lv ar mazām kleitām lieliem piedzīvojumiem, zīmola Eduardo Cattus apģērbs, kas pārstāv košo indie design kustību, un zīmola Cevoul atraktīvie koka tauriņi. Tāpat tirdziņā būs nopērkama Maio-Šoko šokolādes kosmētika, tai skaitā slavenie baltās un melnās šokolādes skrubji, un augstvērtīga fitokosmētika

Trejdeviņi – ziepes, vannas sāls un piens u.c. produkti.

Saistītie raksti

Plašs produkcijas piedāvājums ir arī starp ēdamlietām. Saldumu mīļi varēs sevi palutināt ar apgleznotām šokolādēm, Šoko Pasta krāšņām tāfelītes un trifelēm. Bet veselīga uztura piekritējus iepriecinās dabīgie našķi – Latvijas augļu un dārzeņu sukādes, smiltsērkšķu marmelādes, bišu medus, gardas zāļu tējas un Sēklu muss – veselīgi saldumi bez cukura, kuru sastāvā ir tikai sēkliņas un žāvēti augļi.

Ziemassvētku tirdziņš t/c Domina Shopping (Ieriķu ielā 3, Rīgā) darbosies katru dienu no 9. līdz 31.decembrim no plkst. 10:00 līdz 21:00. Svētku dienās 24.decembrī un 31.decembrī tirdziņš darbosies no plkst. 10:00 līdz 20:00, bet 25.decembrī – no plkst. 12:00 līdz 20:00.

LA.lv