×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.1°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
17. decembris, 2015
Drukāt

FOTO, VIDEO: Latvijā sumina estrādes karalieni Margaritu Vilcāni (5)

Foto - Raimonds BirkenfeldsFoto - Raimonds Birkenfelds

Klātesot Valsts prezidentam Raimondam Vējonim, vakar savu 75. Jubileju uz koncertzāles “Rīga” skatuves sagaidīja Latvijas estrādes karaliene – Margarita Vilcāne. Skatītāju stāvovācijas koncerta izskaņā ilga turpat 15 minūtes, informē koncerta rīkotāji.

“Es ļoti mīlu savas dzimšanas dienas, un esmu laimīga, ka savā dzimšanas dienā varu būt kopā ar saviem uzticīgajiem skatītājiem un draugiem”, koncerta sākumā sacīja Margarita Vilcāne, kas skatītājus priecēja ar skaņdarbiem “Balta saule”, “Latgalei”, “Ances Romance”, “Viena diena manā mūžā”, “Taču”, “Kaktuss”, “Šeramī”, “Vēl jau es ziedu”, “Es gribu tepat un tūlīt”, “Pareģojums sievietei”, “Tāls Parīzes radio”, “Dod, Dievs!”,“Paliec un neaizej”.

Koncertā piedalījās arī pašas jubilāres aicinātie un izvēlētie skatuves kolēģi – Viktors Lapčenoks, Žoržs Siksna, Inese Galante, Lāsma Kugrēna, Ginta Krievkalna, Ingus Pētersons, Laimis Rācenājs, Raimonds Ozols, Ādažu vīru vokālais ansamblis Gunāra Freidenfelda vadībā, Ludmila Trifonova kā arī mūziķu grupa Kristapa Krievkalna vadībā.

Klātesošie atzina, ka šis bija ļoti īpašs un emocionāls notikums, jo, ka koncerta sākumā sacīja M.Vilcāne, viņa skatītājiem vēlējās izstāstīt līdz šim nepateikto. “Ja jūs mani sadzirdēsit un sapratīsit, es atkal varēšu teikt – es esmu laimīga!”. Pēc koncerta skatītāji veltīja M.Vilcānei turpat 15 minūtes ilgas stāvvovācijas un dziesmu “Daudz baltu dieniņu”, bet jubilāre pēc skatītāju lūguma nodziedāja vēl vienu dziesmu, ko pamatoti dēvē par M.Vilcānes muzikālo vizītkarti – “Baltā saule”.

Pēc koncerta jubilāri sveica Valsts prezidents Raimonds Vējonis, kurš koncertu apmeklēja ar savu dzīvesbiedri Ivetu Vējoni, kultūras ministre Dace Melbārde, Rīgas domes Kultūras pārvaldes pārstāvis Arnis Miltiņš un daudzi M.Vilcānes talanta cienītāji. “Paldies Jums par dziesmām un mūzū, ko veltījāt skatītājiem,” sveicot M.Vilcāni sacīja Valsts prezidents.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. veselibu abiem vēlu no sirds …jaunajai paaudzei ir ko pamacīties ko Margaritas it visā ,šakot no skatuves soļiem ,līdz apģerbam ,nemaz nerunajot par skatuves tēla radīšanu ….

  2. Supper, izskatās kā vienmēr perfekti! Apsveicu no sirds!

  3. nebija OJĀRS GRĪNBERGS. MARGARITA UN OJĀRS bija izcils DUETS. Domāju, ka nebija pareizi. Svētki bez skatuves partnera. Šo slavu palīdzēja kaldināt arī OJĀRS……..

    • Koncerta sākumā Juris Millers radio tiešraidē pateica, kādēļ zālē nav O.Grinbergs, un visi skatītāji veltīja ilgus aplausus, vēlot dziedātājam atgūt veselību, jo viņš šobrīd ir smagi slims.

    • nevis Ojars slavu kaldinaja margaritai ,bet margarita Ojaram…tā ka nevajag ,Margarita bez Ojara izdziedaja visu ,diemžēl Ojāram gaja grūti un tikai duets glaba Ojāru

Draugiem Facebook Twitter Google+