×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.5°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
26. jūnijs, 2015
Drukāt

Francijā islāmists uzbrūk gāzes fabrikai, pie vārtiem pienaglota cilvēka galva (6)

Foto - LETA/EPAFoto - LETA/EPA

Francijas dienvidaustrumos piektdien notika islāmista uzbrukums gāzes fabrikai, kura gaitā fabrikas teritorijā notika vairākas eksplozijas, tika ievainoti divi cilvēki un pie fabrikas vārtiem tika pienaglota cilvēka galva, vēstīja Francijas plašsaziņas līdzekļi.

Uzbrucējs ar automašīnu iebraucis fabrikas teritorijā Senkantēnas – Falavjē ciematā un detonējis vairākas sprāgstierīces.

Uzbrucējs ir aizturēts, taču fabrikas tuvumā ir atrasts cilvēka līķis bez galvas, bet galva bijusi pienaglota pie fabrikas vārtiem, vēsta plašsaziņas līdzekļi.

Pagaidām nav zināms, vai līķi uzbrucējs atvedis sev līdz, un vai uzbrucējs rīkojies viens vai arī viņam bijuši līdzdalībnieki.

Notikuma vietā atrasts karogs ar uzrakstu arābu valodā.

Fabrika pieder ASV uzņēmumam “Air Products”.

Uzbrukuma dēļ Francijas prezidents Fransuā Olands priekšlaicīgi pārtraucis dalību Briselē notiekošajā Eiropas Savienības samitā un devies atpakaļ uz Franciju.

Francijā arī agrāk ir notikuši islāmistu uzbrukumi.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

 1. Uzņemot nelegālos imigrantus musulmaņus Latvijā mēs riskējam saņemt baru ar džihadistiem.

 2. NA ministre atbild par integrāciju Atbildēt

  Ceru, ka tie 5000 bēgļu, kurus uzņems Latvija – būs musulmaņi. Patiesībā islams ir ļoti miermīlīga reliģija. Bīstami ir radikāļi un ekstrēmisti, bet ar tiem galā tiks Drošības policija.

  • Bīstams nav ne islams ne ekstrēmists- tika 1% muslimu izmznto Allaha atļauto personīgo izvēles iespēju rīkoties aktīvi . Kaztrs katolis saņemot iestiprinšānu ir aicināts kļut par “valstības karotāju” – vēlams garīgiem ieročiem….
   (Riebums pret ekstrēmiem risinajumiem Wikipēdijā ir ierakstīts pie pareizas domāšanas defektiem-https://ru.wikipedia.org/wiki/Cписок_когнитивных_искажений — tā ka ekstrēmisms drīzāk ir brīva vesela un izlēmīga gara pazīme)

   Bīstama ir tradicionāli teroristiskā francijas sekulārā republika … … ļoti bīstama un destruktīva bezdieva reliģija…
   BĪSTAMA IR DIEVA IZDZĪŠANA – bīstama ir franču revolucionāru padauza ar karogu kas kūda kauslīgus puišeļus uz barikadēm-glezna, bīstama ir franču revolucionāru izģerbtā padauza uz baznīcas altāra- tā pati ko ar terou lika par “gudrības dievieti” godāt, bīstama ir galvu ciršana karaļiem un garīdzniekiem…

   Tā IR LĪDZVĒRTĪGA CILVĒKA BŪTNES PAMATU AIZSKĀRUMAM – MUSULMANIS IR RĀMS KĀ VECA AITA KAMĒR VIŅA DIEVU NEAIZTIEK .

   Kristietim Jēzus liek ieņemt aktīvu pozīciju… kamēr Allahs liek fatāli saņemt un pieciest visu…

   Esmu katolis , un nemaz nebrīnīšos ja saskaroties ar valsts politikas līmenī pieprasītu bezdievību vai prasību praktizētr sekulārismu mani par ekstrēmistu pasludinās- tikai uzskatu paušanas dēļ vien.

   Un šobrīd es nezinu vai “MANS IEKŠĒJAIS JĒZUS LIKS MAN ” (izlemšu ) tikt izbarotam lauvām vai izmantošu Dieva dotās dabiskās cilvēktiesības uz cīņu – lietot “pēdējo līdzekli” — jā jā — to pašu no kura valdības brīdina ANO cilvēkitiesību deklarācija, to pašu kas minēta jeņķu neatkarības deklarācijā ..

   Libertārieši ir pret vardarbību kamēr tos neprovocē ar tīšu netaisnību – tāpēc tie ieroci uzskata par brīva cilvēka atribūtu …

   • Viltus informāciju liec.
    Musulmanim saskaņā ar korānu ir jābūt džihādistam.
    Nedraudzēties ne ar kristieti nedz jūdu. Neticīgos nogalināt vai izdzīt no iekarotās zemes.
    Islams nav miermīlīga reliģija.
    Muhameds savā piemērā parādīja kādam jābūt islama sekotajam. Karavīram, kas iekaro zemi savam dievam ar zobenu.
    Jezus paradīja savā piemērā kādam jābūt kristietim.

 3. Skaisti,vajag vairāk bēgļus ņemt valstīs,kurās vēl islamisti netrako,un tad Baltijas valstiņās būs
  islams. Nav jau Francija kur liels franču skaits – bet re kā islams sevi atgādina…

 4. Allah akhbar?

Draugiem Facebook Twitter Google+