×
Mobilā versija
+12.4°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
26. marts, 2012
Drukāt

Futbola virslīga: pirmā kārta, pirmais protests

sakavicks

Futbola klubs „Skonto” iesniedzis protestu Latvijas Futbola federācijā (LFF) un Virslīgā par „FC Jūrmala” pārkāpumiem leģionāru jautājumā Latvijas virslīgas čempionāta pirmās kārtas spēlē, informēja kluba preses sekretārs Uldis Strautmanis.

Ņemot vērā klubu vienošanos pirms virslīgas čempionāta sākuma leģionāru jautājumā, „Skonto” uzskata, ka „FC Jūrmala” ir pārkāpusi vienošanos un komandai ir jāieskaita tehniskais zaudējums 0:3 spēlē pret „Skonto”.

Tāpat „Skonto” centās iegūt apliecinājumu par „FC Jūrmala” naudas pārskaitījumu, Virslīgas direktors Normunds Malnačs norādīja, ka „es jau esmu noguris no „Skonto””. „Skonto” uzskata, ka Virslīgas direktoram ir jāaizstāv visu klubu intereses vienādi.

„Skonto” valdes loceklis Antans Sakavicks: “Ceturtdien klubi vienojās, ka visiem virslīgas klubiem jāsamaksā par leģionāriem līdz piektdienai, 23.martam, pulksten 23:59. Klubi arī vienojās, ka pārkāpumu gadījumā vainīgais klubs tiks sodīts, un spēlēs, kurās būs pārkāpumi, vainīgajam ieskaitīs tehnisko zaudējumu. Tādējādi uzskatām, ka „FC Jūrmala” ir pārkāpusi reglamentu un klubu vienošanos par leģionāru pieteikšanu. Vēl pirmdien rīta pusē LFF un Virslīgas vadība apliecināja, ka „FC Jūrmala” ir veikusi naudas pārskaitījumu par vienu leģionāru. Taču tagad Virslīga cenšas šo „pārpratumu” kaut kā nogludināt, jo pēc „Skonto” protesta iesniegšanas „pēkšņi” uzradās kaut kāds papīrs, kurā uzrādās, ka „FC Jūrmala” samaksājusi 24.martā. Taču arī 24.marts ir vienošanās pārkāpums.”

Iesniegumā “Skonto” norāda, ka 18.martā Latvijas kausa izcīņas ceturtdaļfināla spēlē „FC Jūrmala” sastāvā laukumā devās leģionārs Igors Birlovs, savukārt, svētdien pirmajā virslīgas spēlē piedalījās Daniels Ola. “Skonto” pārstāvji uzskata, ka jūrmalnieki samaksājuši tikai par vienu leģionāra pieteikšanu, līdz ar to otram nav bijis tiesību doties laukumā un Jūrmalas komanda pelnījusi tehnisku zaudējumu.

LFF Sacensību reglamenta 4.6 punkts paredz, „piesakot leģionāru, katru gadu jāiemaksā biedrības ‘’Latvijas Futbola Virslīga’’ bankas kontā noteikta naudas summa: par pieciem futbolistiem – 300 latus par katru, par sesto – 500 latus, septīto – 800, katru nākamo – tūkstoš latu. Spēlētājs (leģionārs) var piedalīties Latvijas Virslīgas čempionāta un Latvijas kausa izcīņas spēlēs pēc iepriekš minētās apmaksas veikšanas”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+