×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.0°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
3. janvāris, 2013
Drukāt

Gadu mijā zagļi nesnauda

Apstiprinājušās policijas bažas, ka garnadži ar vērienu darbosies arī gadu mijā. Tā 29. decembrī Jēkabpilī divi vīrieši vispirms kādā mājoklī Zīlānu ielā, lietojot vardarbību, nolaupīja trīs mobilos tālruņus, portatīvo datoru, digitālo fotoaparātu un naudu – 1000 eiro un 200 latus.

Savukārt 30. decembra naktī šie paši vīrieši iekļuvuši caur logu dzīvojamā mājā Siguldas ielā un nozaguši lielu daudzumu zeltlietu izstrādājumu, portatīvo datoru un 10 000 eiro. 1. janvārī abi laupītāji aizturēti.

Šajās pašās dienās, izsitot logu, neģēļi iekļuvuši kādās mājās Vārves pagastā un nozaguši “Jotul” krāsniņu un elektrotehniku, kopumā Ls 528 vērtībā.

Bet Kalniešu pagastā laikā, kamēr saimniece nav bijusi mājas, divi zagļi iekļuvuši privātmājā, uzlaužot piekaramo atslēgu. Zagļi ņēmuši visu, kas bijis acu priekšā, tajā skaitā apavus, medikamentus. Abi vīrieši noķerti.

Gudenieku pagastā kādās mājās nočiepti astoņi kvadrātmetri siltināšanas vates.

Kādā īpašumā Praulienas pagastā nozagti 40 dažāda izmēra leņķdzelži, 20 U veida dzelži, 40 metāla caurules un automobiļa “Audi” dzinējs, kopumā 600 latu vērtībā.

Nīcas pagastā atlauzta kāda garāža un paņemtas astoņas riepas ar vieglmetāla diskiem, kā arī divi datori, kopumā 450 latu vērtībā.

Pa garāžām sirojuši arī citviet. Sēlpils pagastā nozagti trīs motorzāģi un krūmgriezis, bet Sesavas pagastā – 100 litri dīzeļdegvielas un skrūvgriezis.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+