Mobilā versija
+1.6°C
Ziedonis
Pirmdiena, 1. maijs, 2017
27. janvāris, 2015
Drukāt

Gaida jaunos rakstniekus

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Literārās akadēmijas studijā Latvijas Rakstnieku savienībā (Lāčplēša ielā 48/50 – 12) šonedēļ notiek 67. jauno un iesācēju autoru seminārs, kas turpināsies līdz piektdienai, 30. janvārim.

Šodien plkst. 11 par tēmu “Vai var iemācīties rakstīt romānus?” referēs Valentīns Lukaševičs, plkst. 13 – Bārbala Simsone par fantāzijas žanru latviešu literatūrā, bet no plkst. 16 notiks prozas apspriešana (arī piektdien). Trešdien būs iespēja noklausīties Sigitas Kušneres un Lindas Zelmenes referātus, bet no plkst. 16 notiks dzejas apspriešana (arī ceturtdien). Ceturtdien priekšlasījumos uzstāsies Sandra Ratniece un Jānis Ozoliņš, piektdien – Iveta Šimkus un Ilmārs Šlāpins. Seminārs notiek ar Kultūras ministrijas atbalstu, un visi interesenti to var apmeklēt bez maksas. Vairāk: www.rakstnieciba.lv.

Pievienot komentāru

Romana Sutas jubilejas izstādes atklāj ar teatralizētu procesiju (1)Godinot izcilo latviešu mākslinieku Romanu Sutu viņa 121. dzimšanas dienā, piektdienas, 28. aprīļa vakarā Latvijas Nacionālais mākslas muzejs ar vērienu atklāja projektu "Romans Suta – 120. Universālā mākslas formula", kas norisinās divos muzeja departamentos – LNMM galvenajā ēkā un Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā.
Draugiem Facebook Twitter Google+