Mobilā versija
-0.4°C
Antons, Antis, Antonijs
Trešdiena, 18. janvāris, 2017
27. janvāris, 2015
Drukāt

Gaida jaunos rakstniekus

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Literārās akadēmijas studijā Latvijas Rakstnieku savienībā (Lāčplēša ielā 48/50 – 12) šonedēļ notiek 67. jauno un iesācēju autoru seminārs, kas turpināsies līdz piektdienai, 30. janvārim.

Šodien plkst. 11 par tēmu “Vai var iemācīties rakstīt romānus?” referēs Valentīns Lukaševičs, plkst. 13 – Bārbala Simsone par fantāzijas žanru latviešu literatūrā, bet no plkst. 16 notiks prozas apspriešana (arī piektdien). Trešdien būs iespēja noklausīties Sigitas Kušneres un Lindas Zelmenes referātus, bet no plkst. 16 notiks dzejas apspriešana (arī ceturtdien). Ceturtdien priekšlasījumos uzstāsies Sandra Ratniece un Jānis Ozoliņš, piektdien – Iveta Šimkus un Ilmārs Šlāpins. Seminārs notiek ar Kultūras ministrijas atbalstu, un visi interesenti to var apmeklēt bez maksas. Vairāk: www.rakstnieciba.lv.

Pievienot komentāru

LPS nav iebildumu pret "Māras zemes" koncepciju, taču tērpus nevar atļauties (23)17. janvārī notika Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) domes sēde, kurā tika skatīts Latvijas Nacionālā kultūras centra ierosinājums par lieluzvedumu "Māras Zeme" un īpaši šim pasākumam nepieciešamajiem tērpiem
Draugiem Facebook Twitter Google+