Horoskopi un mistika
Horoskopi

Gaidāma raiba diena! Horoskopi 13.aprīlim 16

Foto – Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

13. aprīlī dzimušajiem Auniem nereti piemīt liels talants, var pat teikt, īsta ģēnija dzirksts. Tomēr viņi pēc dabas, lai cik pārsteidzoši nebūtu, nav tendēti uz izrādīšanos, dod priekšroku pieticīgam, pat pilnīgi nemanāmam dzīvesveidam. Lai gan tu nekad pats nemeklē slavu, nav izslēgts, ka tieši gadā pēc tavas dzimšanas dienas tā pati tevi atradīs. Un, kad tas notiks, dzīvē gaidāmas lielas pārmaiņas.

Auns

Diena nebūs tik laba, kā varētu izvērsties, ja neapvaldīsi savu agresīvo noskaņojumu un tieksmi visus izrīkot. Pasaule tavu pašpārliecinātību šodien var nesaprast, kolēģi un radi sparīgi protestēs, ja norādīsi viņiem, ko darīt un ko – ne. Bet neviens tevi nevar ierobežot pieņemt lēmumus attiecībā uz sevi pašu! To arī dari, un viss būs gluži labi. Nākotnes plānos vari dalīties tikai ar kādu patiešām tuvu draugu.

Vērsis

Gaidāma raiba diena. Īpaši notikumi gaidāmi partnerattiecībās. Zvaigznes norāda uz jaunu paziņu jūsu dzīvē, sabiedriskās dzīves paplašināšanos, īpaši vērša zīmē dzimušiem vīriešiem. Tomēr vajag piesargāties, jo, pateicoties savam pakļāvīgumam vai neizlēmībai, tu vari iesaistīties nevajadzīgās diskusijās vai tukšos strīdos, kuri ne nieka neatnesīs. Labāk koncentrē uzmanību uz pašu galveno un mēģini nenovērsties sīkumu risināšanai.

Dvīņi

Pirmā dienas puse ir labvēlīga Dvīņiem, kas nodarbojas ar komerciālu darbību. Viņi varēs īstenot idejas un pagājušās nedēļas plānus. Nav izslēgta jaunu, ietekmīgu aizbildņu rašanās, radu vai draugu atbalsts. Zvaigznes iesaka saprātīgi pārgrupēt spēkus, lai pabeigtu kādu agrāk iesākto lietu. Radošo jomu pārstāvjus, iespējams, apciemos iedvesma – tver to ciet!

Vēzis

Kādas problēmas darbā var sabojāt garastāvokli, tomēr pacenties neizgāzt niknumu uz mājiniekiem. Ja vien iespējams, centies laist nepatikšanas pār galvu, jo tām šoreiz nav nopietnas, ilglaicīgas ietekmes – tikai tāda viļņošanās. Priekšniecība var skatīties šķību, bet visumā tavu reputāciju šī situācija neietekmēs.

Lauva

Lai gan mērķis šķiet teju ar roku sasniedzams, rūpīgu pārdomā katru lēmumu un rīcību, īpaši profesionālās darbības jomā. Tev taisnība, panākumi ir tuvu, bet nesteidzini notikumu gaitu, labāk nogaidi nekā streb karstu. Kamēr situācija atrisinās tev par labu dabiskā kārtā, pievērs vairāk uzmanības vienkāršajiem ikdienas pienākumiem. Ja jūties pelnījis balvu, neliedz sev kādu prieciņu!

Jaunava

Lai gan var būt sajūta, ka visa pasaule ir nostājusies pret tevi, patiesībā tā nemaz nav. Tavu garastāvokli bojā viens vai divi klaigātāji, kas tev kā kārtību mīlošai būtnei neļauj pamanīt lielo fanu pulku. Lai iegūtu labāku kopskatu, pavaicā kāda drauga viedokli. Izrādīsies, ka pasaule dalās divās daļās – tavi piekritēji un skauģi. Bet skaudēji lai paši jūtas slikti savas nostājas dēļ! Izmanto iespēju pabūt vienatnē, tas palīdzēs nomierināties un izdarīt pareizus secinājumus.

Svari

Var rasties jauni pienākumi vai raizes, bet informāciju vienmēr svarīgi pārbaudīt, jo tā var izrādīties melīga. Kļūdas var nest finansiālus zaudējumus, bet no tiem iespējams izvairīties, ja būsi pietiekami vērīgs un rūpīgs. Lai to varētu īstenot, svarīgi ir pareizi saplānot laiku. Ja nezaudēsi modrību un izlēmīgumu, paspīdēsi ar profesionālu pieeju un iziesi no situācijas kā uzvarētājs.

Skorpions

Dienas pirmajā pusē var mocīt šaubas par kāda lēmuma pareizību un pārņemt pat vilšanās sajūta. Galvenais klupšanas akmens šodien – komunikācijas problēmas saskarsmē ar kolēģiem, priekšniecību un mājiniekiem. Neesi slinks, izklāsti savu viedokli saprotami, skaidri un, ja nepieciešams, pat divas vai vairākas reizes. Tā izdosies novērst klupienu uz līdzenas vietas. Padomiem no malas īpaši uzticēties nav vērts, tava intuīcija darbosies labāk! Prieku sagādās bērni.

Strēlnieks

Iespējami sarežģījumi profesionālajā vai privātajā dzīvē. To pamatā būs nevalodas un nelabvēļu apmelojums vai kritiski aizrādījumi no priekšniecības puses. Zvaigznes iesaka izrādīt vairāk pašsavaldības un spējas kontrolēt savu rīcību. Nemiers un stress savukārt var izraisīt nevajadzīgus strīdus. Pievērsies galvenajam, jo blakus lietas tikai apgrūtinās prioritāru ieceru realizāciju.

Mežāzis

Mežāža zīmē dzimušos šodien mocīs nemiers: sajūta, ka laiks izvēdināt galvu pēc ziemas un steigties pretī ilgi gaidītajam pavasarim. Brīvdienas, šķiet, bijušas pārāk īsas! Tomēr neko nevar darīt – ir lietas, kas darāmas, un uzdevumi, kas nevar gaidīt. Par šādu pacietību apsoli sev ko jauku vakarā – nopērc kādu iecienītu kārumu un pāris stundiņas velti atvaļinājuma plānošanai. Iejušanās brīvdienu gaisotnē liks atkal smaidīt!

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Ūdensvīru gaida pārveides un atklāsmes posms. Zvaigznes sola negaidītus pavērsienus, pārmaiņas, jaunumus – tieši tāpēc nav vērts īpaši satraukties par jebkādām šodienas problēmām, jo jau drīz viss mainīsies. Viens no iespējamiem attīstības virzieniem iezīmē ietekmīgu sabiedroto un aizbildņu parādīšanos. Otrs – jaunumus privātajā dzīvē: vai nu jauna līmeņa attiecības, vai varbūt jaunu, romantisku iepazīšanos.

Zivis

Diena simbolizē pārveidi. Daudzi būs spējīgi izmainīt savu uzvedību un pat ārēju veidolu, tāpēc pat ļoti iesakāms doties iepirkties kaut vai izlūkošanas nolūkos. Ievērosi, ka tevi piesaistīs krāsas, stils un piegriezumi, uz kuriem iepriekš nebūtu pat paskatījies! Šodien būs grūti ilgi un metodiski nodarboties ar jelkādu darbu. Tikai nodarbošanās ar daiļradi varēs aizraut mainīgās Zivis.

LA.lv