×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.0°C
Hermīne, Estere
Pirmdiena, 16. jūlijs, 2018
4. decembris, 2017
Drukāt

Garkalnes mērs auto durvīs iespiež TV3 žurnālistu un aizbēg (19)

Kadrs no TV3 videoKadrs no TV3 video

Nepatīkamus brīžus, gatavojot sižetu par iedzīvotāju vēlmi padarīt drošāku ceļu, kas atrodas uz robežas starp Garkalnes un Ādažu novadiem, piedzīvojis “Bez Tabu” žurnālists, kuru Garkalnes novada domes priekšsēdētājs Mārtiņš Gunārs Bauze-Krastiņš ievēris auto durvīs.

Garkalnes iedzīvotāji jau gadiem ilgi sūdzas, ka netiek savests kārtībā ceļa posms no Tallinas šosejas līdz Alderiem. Skatītāju norādītais ceļš ir ļoti šaurs, neapgaismots, kā arī nav ierīkots trotuārs. Pašvaldība neuzstāda apgaismes stabus, apdraudot iedzīvotāju, tostarp skolēnu, dzīvību, vēstīja TV3 raidījums “Bez Tabu”.

Kad žurnālisti vērsās pie Garkalnes novada domes priekšsēdētāja Mārtiņa Gunāra Bauzes-Krastiņa, lai saņemtu atbildes uz jautājumiem, tautas kalps izvairījās no sarunas un straujā solī devās izejas virzienā.Iekāpis apvidus automašīnā un, kaut redzot durvīs stāvam žurnālistu, ar pamatīgu spēku divas reizes centies durvis aizcirst.

Vairāk pievienotajā video.

Pievienot komentāru

Komentāri (19)

 1. tam uzbāzigajam žurnalistam Atbildēt

  vajadzeja vel bietē iebraukt, lai prot pats uzvesties, citādi gandriz vai izvaro intervejamo uz ceļa un sūdzas ka negrib ar viņu runāt, lien mašinā un pēc tam bļauj ka durvīs ievērts.

 2. Ja sizhets, kas pieejams internetaa nav samonteets utml., bet ir iists un deputaati ir tautas spogulis, tad no garkalnei ir jaaizveido rinjkjii zhogs… 🙂

 3. Var jau gadīties, ka, ja zinātu visus lietas apstākļus, lasītāji (skatītāji) nostātos drīzāk mēra nevis televīzijas izsaucēju pusē. Var taču būt arī tā, ka novadā ir daudz citu un steidzamāk risināmu problēmu par šo konkrēto. Un tas arī nekur neder, ja atliktu citus jau ieplānotos darbus un mestos taisīt to ceļu uz Alderiem tikai tāpēc, ka to iedzīvotāji sūdzējušies TV. Princips – vairāk dabū tas, kurš skaļāk bļauj, arī nav tas labākais. Es pats pirms vairākiem gadiem esmu pieredzējis gadījumu, kad televīzija atbrauc pēc iedzīvotāju lūguma, kuri bija sūdzējušies par apkures problēmām viņu daudzdzīvokļu mājā. Kaut vainīgi bija iedzīvotāji paši nevis siltumenerģijas piegādātājs. TV meitenītes no šīm lietām neko daudz nesaprata un tā arī nezināja, kurā pusē nostāties, tāpēc izlīdzējās ar vispārējām frāzēm un nepateica neko prātīgu – tikai konstatēja, ka kādam tak šīs problēmas jāatrisina. Kas zin, varbūt šis gadījums ir līdzīgs, bet tad TV kameru priekšā tas viss sakarīgi un argumentēti jāizklāsta. Bet šāds komunikācijas stils raksturīgs tikai postsovjetiskajām valstīm, diezin vai kādas rietumvalsts pilsētas mērs riskētu tā runāt ar presi! Visdrīzāk pēc tāda gadījuma viņu paša partijas biedri palūgtu atkāpties no amata, ja pats neprastos.

 4. Tas priekšsēdētājs izskatās debīls. Deputāti tiešām ir apmierināti ar tādu kaunatraipu?

 5. viņš ir sadomājies, ka ir Lembergs 😀

 6. kuras partijas ieliktenis?

 7. un tādus mērkaķus ievēl.

 8. Nu,..jāatzīst, ka šāds komunikācijas stils Latvijas amatpersonām nav nekas neparasts. Varbūt pirms nākošajām vēlēšanām Garkalnes novada iedzīvotājiem ir vērts apdomāt, vai viņiem turpmāk vajag šādu mēru!

 9. Nu un ko tas tv3 darīja mēra automašīnā mežā?!!!!!!

 10. Tāda pati mums ir Alūksnē. Izpilddirektore – skrien iekšā pašvaldības iestādēs, histēriski bļauj, skrien skolotāju stundās bez brīdinājuma, kādā skolā rāva nost no sienas imterneta vadus, kas bija palikuši pēc remonta, u.t.t.Trakākais , ka viņai līdzi nereti vēl ir novada IP vadītāja un komisijas priekšsēdētājs, kas ciniski izsakās par visu, pazemojot darbiniekus.
  Šitie rīkojas kā grib, atkarībā no inteliģences līmeņa.

 11. šampinjonus lasīt un viss.

 12. Es tādam psiham neļautu pat cūkas ganīt, kur nu vēl pašvaldību.

 13. Nu ko,tāds vadītājs jamet nost un jāievēl tads,kas domā par iedzīvotāju labklājību.Viņš pat nekaunas atklati izrēķināties ar vietējiem iedzīvotājiem????? Nu kur vēl tālāk tā visatļautība var iet?

 14. Ar tādiem tipiem pilnas pašvaldības. Lūk, mūsu valsts pārvaldes pārstāvis!

  • Tāpēc, ka atbildīgos amatos ievēlēti visādi pāķi (bez asociācijām par lauciniekiem, jo tagad mūsu laucinieki dzīvo Īrijā, kur aug sēnes! Pāķis – tas ir ļoti necenzēts, arī bērniem lietojams, lamuvārds).

 15. Meliem īsas kājas un tās ātri vien sāk sviilt. Šajā gadījumā ož pēc bekona.

 16. Es tam TV3 būtu iedevis pa muti.

 17. Ko tad tas .. lien svešā automobilī? Nu negrib neviens ar viņu runāt. Var taču atrast sakarīgu žurnālistu, ko sūtīt ar cilvēkiem runāt.

Draugiem Facebook Twitter Google+