AFP/LETA

Girgensonam rezultatīva piespēle, “Sabres” turpina zaudēt 0

Ar rezultatīvu piespēli Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē pirmdien izcēlās latviešu uzbrucējs Zemgus Girgensons.

Ēdieni, no kuriem labāk izvairīties pirms publiskiem pasākumiem… Tie pastiprināti veido gāzes vēderā
Skabejeva ārdās: Krievijas propagandisti sašutuši par Trampa rīcību saistībā ar Ukrainu 85
Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 31

Aizvadītajā mačā latvieša pārstāvētā Bufalo “Sabres” komanda savā laukumā ar 1:2 (0:1, 1:1, 0:0) zaudēja Minesotas “Wild” hokejistiem, ciešot septīto neveiksmi tikpat jaunās sezonas spēlēs.

Girgensons otrās trešdaļas 16.minūtē prata vidējā zonā atņemt pretiniekam ripu un ieslidot pretinieku aizsardzības zonā. Tur viņš veica nelielu pauzi, pēc kuras atdeva ripu Braienam Flinam, bet viņš ar atkārtotu metienu guva savus pirmos vārtus sezonā un uz to brīdi panāca neizšķirtu 1:1.

Latvietis šoreiz laukumā pavadīja 11 minūtes un 30 sekundes, izceļoties ar lielu aktivitāti. Viņš veica trīs metienus pa vārtiem un izpildīja četrus spēka paņēmienus, kas bija dalīts labākais rādītājs komandā. Girgensons laukumā tika sūtīts gan vairākuma, gan mazākuma laikā, iekrājot pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Spēles sestajā minūtē “Wild” komandu vadībā izvirzīja Kails Brodzjaks, bet uzvaras vārtus desmit sekundes pirms otrās trešdaļas beigām vairākumā guva Džeisons Pominvils.

Girgensos šīs sezonas septiņās spēlēs guvis vienus vārtus, veicis vienu rezultatīvu piespēli, nopelnījis divas soda minūtes un iekrājis negatīvu lietderības koeficientu -2.

Pēc pirmdienas spēles “Sabres” galvenais treneris Rons Rolstons kārtējo reizi izcēla latvieša veikumu laukumā.

Šīs sezonas septiņos mačos “Sabres” komanda pamanījusies tikt tikai pie viena punkta, kas Austrumu konferences kopvērtējumā dod pēdējo, 16.vietu. Tāpat vienība pašlaik atrodas pēdējā pozīcijā visas līgas kopvērtējumā.