×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
31. jūlijs, 2014
Drukāt

Gulbenē tiesās sievieti par suņu nomērdēšanu badā (16)

Foto-LETAFoto-LETA

Suns biedrības "Dzīvnieku pansija "Ulubele"" apsaimniekotajā Rīgas pilsētas dzīvnieku patversmē "Līči".

Prokuratūra nodevusi Gulbenes rajona tiesai krimināllietu, kurā kāda sieviete apsūdzēta par divu suņu nomērdēšanu badā, liecina prokuratūras informācija.

Saskaņā ar apsūdzību sieviete atstājusi viņai piederošos suņus ieslēgtus telpās bez ēdiena un ūdens, tāpēc dzīvnieki nobeigušies.

Krimināllikums par cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvniekiem, kas rezultātā gājuši bojā vai sakropļoti, paredz brīvības atņemšanu uz laiku līdz trim gadiem, piespiedu darbu vai arī naudas sodu.

Pievienot komentāru

Komentāri (16)

 1. Visa dzīvā radība uz zemes kādreiz nomirst, bet vārds ,,nosprāgst,, ir neētisks. Dzīvnieki ir neaizsargāti, par viņiem jārūpējas mums- cilvēkiem. Cilvēki par sevi var parūpēties, kaut gan daudzi nerūpējas pat par saviem bērniem , daži pat izmet pa logu, vai mēslu konteinerā.

 2. Vajadzētu brīvības atņemšanu.

 3. Necilvēski…

 4. NESAPROTU- DZIVNIEKUS AIZSTAV VAIRAK NEKA CILVEKUS! PAR CILVEKA SLEPKAVIBU DOD TRIS GADUS? MAN LIEKAS; KA NE! NOSACITS SODS LIELAKO DALU!

 5. Un piespriest viņai tādu pašu sodu,nomērdēt badā………

 6. 3gadi un lai sēž bez maizes kumosa !!!

 7. gāligi ddddddddddddddddd pašu tā vajag tā iespundēt lai jūt,kā ir …..

 8. …..protams brivibas atnemsanu …..

 9. tris gadi cietum sodu vinai bez ediena un udens

 10. Šādus nezvērus parādīt un bargi sodīt,citiem tas liks padomāt,šeit piespriest vissbargāko sodu un arī turēt bez maizītes un ūdens!

 11. Pareizi,nav ko tādam cilvēkam būt brīvam!!Cerams,ka tiesa būs gudra un kārtīgi sodīs šādu pretīgu cilvēku.

 12. Kats šāds sods ir mazs solītis pretīm dzīvnieku aizstāvībai, tikai žēl ka šādu gadījumu Latvijā vēl ir ļoti ļoti daudz un cilvēki neiedomājas un neziņo par mokām kādas mūsu četrkājainie draugi izcieš ikdienā.

 13. Drausmas.. Jau fakts kā tāds, bet TU raksta autor- kā vari rakstā izmantot vārdu ”nobeigušies”. Tas , manuprāt, neskan ētiski. Es domāju, ka viņi nomira nevis nobeidzās. fuiiii.

  • Zaļā psihopāte, dzīvnieki vai nu nobeidzas, vai nosprāgst. Un tagad ej histŗiski raudāt un krīti dziļā depresijā uz pāris gadiem.

 14. Viņu pašu vajadzētu ieslēgt istabā bez ēdiena un ūdes ! Nekāds naudas sods nav novērtējams ar to dzīvnieciņu mokām.

Draugiem Facebook Twitter Google+