Mobilā versija
Brīdinājums -1.4°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
18. marts, 2015
Drukāt

Gūst smagas traumas darba vietās

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Smagas traumas, strādājot savās darba vietās, otrdien guvuši divi cilvēki, aģentūrai BNS pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Inga Vītola.

Kādā uzņēmumā Rīgas reģionā 42 gadus vecam strādniekam virsū uzkritusi sastatņu konstrukcija, un tas noticis laikā, kamēr viņš atradies pacēlāja grozā.

Mediķi cietušajam konstatējuši galvas smadzeņu satricinājumu, sejas kaulu lūzumus, kā arī ir aizdomas par mugurkaula skriemeļa bojājumu.

Savukārt kādā citā Rīgas reģiona uzņēmumā 47 gadus vecam strādniekam tehnoloģiskajā iekārtā ierauta roka – viņš guvis apakšdelma traumu ar viena pirksta daļēju amputāciju.

Kopumā pagājušajā diennaktī NMPD devies 1168 izsaukumos, no kuriem 174 saistīti ar traumām.

Pievienot komentāru

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+