Sports
Hokejs

Hārtlijs uz Omsku aicina palīgus no Latvijas izlases4

Publicitātes foto

Latvijas izlases galvenais treneris Bobs Hārtlijs sev par palīgiem Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubā Omskas “Avangard” izraudzījies tautieti Žaku Klutjē un latvieti Aldi Āboliņu, informē vienība.

57 gadus vecais kanādietis Hārtlijs pagājušajā nedēļā tika apstiprināts par “Avangard” galveno treneri, vienojoties par sadarbību uz diviem gadiem. Viņš šo amatu apvienos ar darbu Latvijas izlasē.

Jau iepriekš bija zināms, ka darbā ar “Avangard” viņam palīdzēs cits kanādietis Maiks Pelīno un Dmitrijs Rjabikins, kamēr ar vārtsargiem strādās Sergejs Zvjagins. Savukārt tagad Omskas klubs apstiprinājis, ka treneru kolektīvam pievienosies arī Klutjē, kurš ar Hārtliju strādā Latvijas izlasē, un arī videotreneris Āboliņš.

“Ar Klutjē kopā esam strādājuši jau daudzus gadus – gan Nacionālajā hokeja līgā (NHL), gan Amerikas hokeja līgā (AHL), gan Šveicē, gan Latvijas izlasē,” izteicās Hārtlijs. “Komandai pievienosies videotreneris Āboliņš, kurš arī strādā valstsvienībā. Tāpat esmu priecīgs, ka varēšu strādāt ar Pelīno, Zvjaginu un Rjabikinu”

Saistītie raksti

Hārtlijs pie Latvijas izlases stūres ir bijis divas sezonas, šomēnes trenerim pasaules čempionātā valstsvienību aizvedot līdz ceturtdaļfinālam, kurā tā nebija bijusi kopš 2009.gada.

Pērn Hārtlija vadībā Latvijas izlasei pasaules čempionātā Vācijā tikai nedaudz pietrūka, lai sasniegtu ceturtdaļfinālu, komandai ieņemot desmito vietu, kamēr šogad Dānijā tika izcīnīta astotā vieta.

LA.lv