Apbrīno

Henrijs Kavils aiziet no filmas nedēļu pirms uzņemšanas sākuma 0

Foto – Leta/AFP

Britu aktieris Henrijs Kavils aizgājis no gaidāmā trillera “Stratton” tikai nedēļu, pirms bija paredzēts uzsākt filmēšanu, vēsta vietne “ScreenDaily.com”.

32 gadus vecais aktieris ieguva galveno lomu režisora Saimona Vesta veidotajā trillerī “Stratton”, taču pameta projektu pēdējā brīdī. Filmēšanu bija plānots uzsākt nākamnedēļ Londonā un Romā.

“Mēs bijām pārrunās par vairākiem izplatīšanas līgumiem, ļoti auglīgi aizvadījām Kannu kinofestivālu un noslēdzām vēl vairākus līgumus pirms nākamnedēļ paredzētās filmēšanas,” sacīja kompānijas “GFM Films” līdzīpašnieks Gajs Kolinss. “Taču pagājušajā piektdienā, pavisam neilgi pirms došanās prom no Kannām, mēs saņēmām ziņas no producentu kompānijas, ka viņi vēloties aizkavēt filmēšanu par aptuveni trim nedēļām, jo nepieciešams laiks vēl dažu aktieru atlasīšanai un scenārija pielabošanai.”

“Šonedēļ Londonā notika vairākas sanāksmes ar producentiem un Henriju Kavilu. Viņš teica, ka esot nolēmis pašlaik nefilmēties ar šo scenāriju. Viņam bija atšķirīgs viedoklis par to, kādai jābūt filmai. Viņš vēlējās sākt uzņemšanu septembrī ar citu sižetu un scenāriju,” skaidroja Kolinss.

Kavils atveidoja Supermenu 2013. gada filmā “Man of Steel” (“Tērauda vīrs”). Viņš spēlēs arī 2016.gadā gaidāmajā kinolentē “Batman v Superman: Dawn of Justice”. Tā būs pirmā filma, kurā uz lielā ekrāna satiksies Supermens un Betmens.

LA.lv