HK “Rīga” trešdien MHL spēlē Piņķos ar 7:1 sagrāva Ungārijas komandu “Patriot”.

Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 27
Skabejeva ārdās: Krievijas propagandisti sašutuši par Trampa rīcību saistībā ar Ukrainu 5
“Jāklausās, ka esam šmaukušies.” Par netaisnību un piemaksām tiem pensionāriem, kuri strādājuši padomju laikā 189

Divus vārtus guva Andris Siksnis, vārti un divas rezultatīvas piespēles Mikam Lipsbergam, pa vieniem vārtiem Paulam Zvirbulim, Georgam Golovkovam, Rihardam Bukartam un Mārtiņam Lavrovam.

Rīgas hokejisti ļoti labi sāka spēli, jau pirmajās desmit minūtēs gūstot trīs vārtus un šaubas par viņu pārākumu neradās ne brīdi. Otrajā periodā vārtus neizdevās gūt, bet noslēdzošajās 20 minūtēs mājinieki izcēlās četras reizes.

HK “Rīga” vārtsargam Kristeram Gudļevskim sauso spēli liedza aizvadīt nepilnas četras minūtes pirms beigām mazākumā zaudētie vārti.

Vakar HK “Rīga” pieveica “Patriot” ar 3:1. Rīdzinieki pēdējās astoņās spēlēs izcīnījusi sešas uzvaras un Rietumu konferences kopvērtējumā ar 37 punktiem 24 spēlēs atrodas astotajā vietā. “Patriot” ar 27 punktiem 26 mačos atrodas priekšpēdējā, 16.pozīcijā.