×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.6°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
20. decembris, 2013
Drukāt

Hokejisti apmierināti ar izlases olimpiskajiem krekliem

LETALETA

Krekli ir ērti un kvalitatīvi – tā piektdien tirdzniecības centrā “Spice” notikušajā Latvijas hokeja izlases olimpisko formu prezentācijas pasākumā atzina Latvijas izlases spēlētāji Artūrs Kulda un Miks Indrašis.

Latvijas hokeja izlase olimpiskajās spēlēs Sočos piedalīsies jauna dizaina formas tērpos, kurus ražojusi firma “Nike”. Formas krekli izgatavoti no moderna materiāla, kas ir ļoti viegls un elpojošs, tāpēc hokejisti par tiem izteicās ļoti atzinīgi. Indrašis teica, ka pārstāvēt valsts izlasi ir kas īpašs, jo tad esi viens no valsts labākajiem spēlētājiem.

Latvijas Hokeja federācijas prezidents Kirovs Lipmans norādīja, ka Latvija olimpiskajās spēlēs startēs ceturto reizi pēc kārtas un šīs formas esot visskaistākās.

Latvijas izlase pirms olimpiskā hokeja turnīra sākuma Sočos aizvadīs pārbaudes spēles pret Krieviju un Austriju. Olimpisko turnīru Latvijas izlase sāks 12. februārī ar spēli pret pēdējā pasaules čempionāta sudraba medaļas ieguvējiem šveiciešiem. Otrā spēle grupu kārtā būs 14.februārī pret Čehiju, savukārt dienu vēlāk būs jāspēlē pret pasaules čempioniem zviedriem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+