×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.2°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
23. novembris, 2013
Drukāt

Hokejisti izsaka līdzjūtību Zolitūdes traģēdijā bojā gājušo tuviniekiem

LOK vēlēšanas

Hokejists Sandis Ozoliņš piedalās Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) Ģenerālās asamblejas pārskata - vēlēšanu sesijā, kurā tiek ievēlēts LOK sastāvs un vadība.

Rīgas “Dinamo” hokeja komandas kapteinis Sandis Ozoliņš visas komandas vārdā izsaka visdziļāko līdzjūtību Zolitūdes traģēdijā bojā gājušo tuviniekiem.

“Es vēlētos visas komandas – treneru, spēlētāju, apkalpojošā personāla un visu pārējo, kuri ir saistīti ar Rīgas “Dinamo” organizāciju, – vārdā izteikt visdziļāko līdzjūtību visiem nelaimē cietušajiem un tuviniekiem. Mēs visi esam kopā šajās traģiskajās dienās un sērās,” saka Ozoliņš.

Kā ziņots, Zolitūdes traģēdijā bojāgājušo skaits ir sasniedzis 52 cilvēkus. Pēdējā cilvēka mirstīgās atliekas no sabrukušā veikala “Maxima” drupām iznestas sestdien dažas minūtes pirms plkst.6. Bojāgājušais uzreiz atpazīts. Līdz ar to 50 cilvēku mirstīgās atliekas ir identificētas, bet divi bojāgājušie aizvien nav atpazīti.

Ikvienu, kuram neizdodas sazināties ar kādu savu tuvinieku un ir pamats bažām, ka šis tuvinieks varētu būt cietis ceturtdien Zolitūdē notikušajā traģēdijā, policija lūdz zvanīt uz tālruni 110.

Patlaban joprojām turpinās glābšanas darbi sabrukušajā veikalā.

Naktī uz sestdienu simtiem cilvēku bija pulcējušies pie sagruvušā veikala, bet teritoriju, kurā tiek veikti glābšanas darbi, ieskāva sveces.

Kā ziņots, ceturtdien vakarā Rīgā sabruka lielveikals “Maxima”, kas atrodas Zolitūdē, Priedaines ielā. Vispirms ēkai iebruka jumts, bet pēc tam sagruva arī siena. Traģēdijā gāja bojā un tika ievainoti vairāki nekā pussimts cilvēku. Trīs no bojāgājušajiem bija ugunsdzēsēji-glābēji, kuri pildīja dienesta pienākumus.

Zolitūdes traģēdija ir lielākā Latvijā kopš neatkarības atjaunošanas. Iepriekš traģiskākais negadījums notika 2007.gada 23.februārī, kad ugunsgrēkā pansionātā “Reģi”, ko izraisīja īssavienojums elektroinstalācijā, gāja bojā 26 pansionāta klienti.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+