Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 14. jūnijam. Laiks atjaunot garderobi!0

Dienas noskaņa

14. jūnijā zvaigznes sola emociju un mīlestības pilnu dienu. Tavu vēlmju spēks būs īpaši liels! Diena ir labvēlīga zinātnei un jaunu zināšanu ieguvei. Svarīgi jebkurā lietā saskatīt racionālo pamatojumu un neļauties pilnīgai iegrimšanai emocijās, citādi var rasties kļūdas un pārpratumi.

Auns

Auniem šodien īpaša vēlme izmēģināt kaut ko jaunu, tāpat arī vētrainas alkas mainīt pasaules kārtību. Vispār šīs īpašības Aunam piemīt jau no dabas, tomēr ceturtdien zvaigžņu stāvoklis tās padarīs vēl izteiktākas. Pieliekot zināmas pūles, daudz ko var izdoties sasniegt. No otras puses, astrologi lūdz neaizmirst par atpūtu.

Vērsis

Vērsim prātā būs ceļojumi, un ne velti – tieši ceļojot vari gūt jaunas idejas, iepazīties ar interesantiem cilvēkiem un likt pamatus daudzsološiem projektiem. Horoskops iesaka tuvākajā laikā posties atvaļinājumā, ja vien jau neesi kādā skaistā vietā.

Dvīņi

Dvīņiem darījumi vislabāk veiksies braucienos un komandējumos. Iespējami izdevīgi līgumi, kā arī garīgā izaugsme. Horoskops iesaka neaizmirst par fiziskām aktivitātēm, lai līdzsvarotu garīgo slodzi.

Vēzis

Nesteidzīgos Vēžus šodien īpaši kaitinās citu cilvēku haotiskā rosība un steiga. Ja iespējams, pavadi šo dienu kaut kur klusumā un mierā, tālāk no pūļa un nemitīgām pārrunām un sapulcēm. Tev šobrīd svarīgi pabūt vienatnē, bet steiga un kņada neko labu nedos.

Lauva

Liktenis Lauvām šodien sola neparastu un visnotaļ izdevīgu iepazīšanos. Tā var būt jauna radoša savienība vai biznesa darījums. Zvaigznes Lauvām iesaka kļūt jūtīgākiem un atvērtākiem, lai nepalaistu garām svarīgu tikšanos.

Jaunava

Jaunavām šī diena nesīs zināmu viedumu, kā arī palīdzēs sasniegt mērķus. Ja nepiesargāsies, vari tikt pie kādas kaites, kas ar laiku var pāraugt hroniskā saslimšanā. Astrologi iesaka Jaunavām uzmanīgi sekot savai veselībai un saslimšanas gadījumā precīzi ievērot visus ārsta norādījumus.

Svari

Zvaigznes īpaši labvēlīgas Svariem, kuri šobrīd ir iemīlējušies. Viņiem mēneša vidus būs labvēlīgs it visā! Ja vēl neesi saticis savu otro pusīti, ļoti iespējams, ka tas varētu notikt šodien, kad tu esi tik pievilcīga/s pretējā dzimuma acīs.

Skorpions

Horoskops brīdina par kādu nopietnu aizraušanos. Skorpions var pilnīgi zaudēt galvu! Tomēr precību plāni vēl ir pāragri, jo tavam izredzētajam, iespējams, ir kādi viltīgi nodomi attiecībā uz tevi. Ja nu aiz lielās mīlas slēpjas aprēķins? Noskaidro!

Strēlnieks

Strēlnieki šodien atradīsies uzmanības centrā. Tik liela popularitāte noteikti nāks par labu tavam biznesam. Horoskops sola uzvaru visās cīņās, ja vien noticēsi sev un rīkosies pārliecināti.

Mežāzis

Emocionāli neparasti bagāta diena. Tas var izsist līdzsvaroto Mežāzi no segliem! Astrologi iesaka mācīties pieņemt pārmaiņas – šī prasme noderēs vienmēr. Ja tas izdosies, saņemsi negaidītu likteņa dāvanu.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Ūdensvīram šī diena būs saistīta ar zināmām raizēm mīlestības jomā. Zvaigznes sola mīlestību un atzinību ar nosacījumu, ka pratīsi partnerim atklāt savu sirdi.

Zivis

Zivis aizdomāsies par pārmaiņām mājoklī vai garderobē. Un starp citu tās jums šobrīd tiešām nepieciešamas! Horoskops iesaka pāriet no pārdomām pie aktīvas rīcības, un viss izdosies labāk nekā spēji iedomāties.

LA.lv