Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 14.oktobrim. Līdzsvaro sapņus un īstenību! 16

Foto – Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena
Mēness tavā dzimšanas dienā ievieš izdevīgu līdzsvaru starp Merkūra-Saturna saikni, kas nozīmē: lai arī cik labi tev turpmākā gada laikā ietu – un tev ies lieliski – tu nezaudēsi saikni ar realitāti. Tu veido savu nākotni, kādu to vēlies redzēt.

Auns
Jo vairāk tu centīsies notikumus ievirzīt konkrētā virzienā, jo, šķiet, vairāk tie virzīsies pretējā. Vai neesi vēl sapratis mājienus? Planētu stāvoklis tev pretējā zīmē ir uzaicinājums doties līdz ar plūsmu nevis pret to. Tas noteikti nebūs tik slikti, kā domā.

Vērsis
Pastāv diezgan liela iespēja, ka partneri, draugi un pat daži no taviem darba kolēģiem būs pret to, ko tu šodien vēlies darīt. Protams, ņemot vērā Vērša stūrgalvību, tas, visticamāk, padarīs tavu apņemšanos vēl stiprāku.

Dvīņi
Kādu dienu tu būsi priecīgs, ka tevi pamudināja ieviest pārmaiņas un, ja tu beigsi tam pretoties un sadarbosies, kādu dienu gūsi ne tikai finansiālu un profesionālu labumu, bet būsi arī priecīgs par paveikto. Ko tu vēl vilcinies?

Vēzis
Tu vari būt mazs zobrats lielā mašīnā, bet toties tu esi svarīgs zobrats, tāpēc turpini darīt iesākto un nezaudē ticību, ka tevis paveiktais ir no svara. Tomēr atceries, ka labi paveiktam darbam ir jābūt arī apmaksātam.

Lauva
Padari šo par dienu, kad tu atbrīvojies no visiem emocionālajiem un garīgajiem atkritumiem, kuri uzkrājušies pēdējā pusgada laikā. Kā arī, ja tavas šobrīdējās attiecībās ir kļuvušas pārāk stīvas vai vienpusējas, tagad ir īstais laiks, lai ieturētu distanci.

Jaunava
Šī tev būs aizņemta diena, tāpēc izvēlies atbilstošu tempu un pārliecinies, ka rokas ir brīvas, lai varētu tikt galā ar visu, ko liktenis noliek tavā ceļā. Notiekošais, visticamāk, visus pārsteigts negaidīti, bet tu attapsies un būsi atpakaļ ierindā ātrāk nekā visi pārējie.

[popular_posts title=”yes” thumbnails=”yes”]

Svari
Neatmet kaut kam ar roku tikai tāpēc, ka tas izrādās grūti. Jaunā mēness atrašanās tavā zīmē norāda uz to, ka līdz lielajam izrāvienam vairs nav ilgi jāgaida, tāpēc saglabā mieru un turpini iesākto. Arī biežāka smaidīšana nenāks par ļaunu – tas vienmēr kaut kā palīdz.

Skorpions
Neņem pie sirds, ja daži cilvēki, šķiet, no tevis izvairās. Tas nenozīmē, ka tu viņiem vairs nepatīc. Tieši pretēji, visticamāk, viņi no tevis ietur distanci, jo nevēlas apkraut tevi ar savām raizēm.

Strēlnieks
Turpmākās diennakts notikumi lielāko daļu cilvēku pārsteigs nesagatavotus, tikai ne tevi. Tu jau kādu laiku nojauti, ka tuvojas lielas pārmaiņas, tāpēc tu tam būsi gatavs gan garīgi, gan emocionāli. Palīdzi tiem, kuriem iet grūtāk.

Mežāzis
Tev nav laika nenozīmīgām ambīcijām un vēl mazāk laika nenozīmīgiem cilvēkiem, un turpmāko dienu notikumi visiem padarīs skaidru, ka tu esi nopietns savos nodomos. Atmet malā savu Mežāža piesardzību un paveic kaut ko apbrīnojamu.

Saistītie raksti

Ūdensvīrs
Vakardienas Saules-Urāna saikne salauza kaut ko, kas reiz izskatījās tik drošs un stabils, un šodienas jaunais Mēness parādīs, ar ko to aizvietot. Pastāv liela iespēja, ka šis jaunais pavērsiens nesīs tev gan prieku, gan materiālu labumu. Pārmaiņas gandrīz vienmēr nāk par labu.

Zivis
Turpmāko pāris dienu notikumi var padarīt tevi bažīgu, taču, ja spēsi saglabāt mieru un vēsu prātu, šī situācija varētu izrādīties pat izdevīga. Izmanto savu Zivs saprātu, lai atsijātu daudzsološās iespējas no tām, kuras tikai pēc tādām izskatās.

LA.lv