×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.3°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
8. novembris, 2013
Drukāt

Horoskopi 11.11.2013. – 17.11.2013. (3)

Foto - LETAFoto - LETA

Auns

Nopietna darba nedēļa, kas dos augļus. Iespējams, nāksies palīdzēt arī kādam, kam pašreiz neklājas gluži tik labi kā Aunam. Viņš tomēr darītu gudri, lai, palīdzot citiem, pats nepaliktu pavisam tukšā.

Vērsis

Vērsis šonedēļ alkst mīlestības un tā viņam arī tiks sniegta. Viņš tomēr darītu gudri, ja nedāvātu savas simpātijas tiem, kas to nav pelnījuši un, galvenais, neļautu patukšot savas kabatas. Darba lietās laiks sākt ko jaunu.

Dvīņi

Radošam darbam piemērots laiks. Īstais laiks meklēt atbalstu saviem plāniem. Planētas labvēlīgas visam, kas saistīts ar mīlestību, taču nevajadzētu izmainīt sevi sīknaudā. Darba lietās viss darāmais pamatīgi jāapdomā.

Vēzis

Laiks kārtējo darbu darīšanai un apdarīšanai – šonedēļ pabeigtie darbi vairos gan nākotnes labklājību, gan prestižu. Piemērots laiks ieguldīt naudu, arī lielākiem vai mazākiem pirkumiem. Nedāvāt savas simpātijas pa labi un pa kreisi.

Lauva

Grūta nedēļa, kurā nāksies pārvarēt daudz šķēršļu. Nedēļas beigās Lauva būs gan noguris, tomēr apmierināts ar paveikto. Iespējams, izdosies pat sākt īstenot kādu jau agrāk izlolotu plānu. Brīvo laiku ieteicams veltīt pārdomām un kādai labai grāmatai.

Jaunava

Enerģiska rīcība palīdzēs pārvarēt visus šķēršļus un gūt panākumus. Strādāt nāksies daudz, taču arī alga par pūliņiem neizpaliks. Laiks labvēlīgs atklātām diskusijām un dažu līdz šim slēptu lietu noskaidrošanai.

Svari

Piemērots laiks likt lietā savas spējas modināt simpātijas un gūt atbalstu saviem nodomiem. Labvēlīgs laiks arī mīlestībai. Planētu stāvoklis piemērots, lai sakārtotu dažas lietas, kam līdz šim pietrūcis laika.

Skorpions

Skorpionam nemierīgs, taču veiksmīgs laiks. Galvenais – neslinkot, rīkoties saskaņā ar sirdsapziņu. Iespējams, izdosies sekmīgi pabeigt oktobrī iesāktu darbu vai arī beidzot pieņemt kādu līdz šim novilcinātu lēmumu.

Strēlnieks

Veiksmīga nedēļa, kaut arī nāksies pastrādāt. Svarīgi nepārpūlēties un kādu brīdi atlicināt, lai pavērotu apkārt notiekošo, pārdomātu un gūtu no tā kādu derīgu atziņu. Iespējams, nāksies rīkoties situācijās, kurās ne visi apstākļi ir skaidri un saprotami.

Mežāzis

Planētas labvēlīgas lietu kārtošanai neformālā atmosfērā. Arī mīlestībai labvēlīgs laiks, taču Mežāži, kuri galīgi zaudēs galvu, riskē palikt zaudētājos. Var gadīties, ka šonedēļ iesāktās lietas vēlāk ritēs savu gaitu bez iespējas ko mainīt.

Ūdensvīrs

Ūdensvīram darba pilnas rokas, šonedēļ var likt pamatus nākotnes panākumiem. Visās lietās labāk būt nedaudz konservatīvam un ievērot likumus. Jupitera un Saturna savstarpējais stāvoklis labvēlīgs arī detalizētai nākotnes plānu izstrādei.

Zivis

Var izdoties nojaust apkārtējo domas un tas var palīdzēt pieņemt lēmumus un iesaistīties darījumos. Iespējams, kāds īstā brīdī pateikts vārds noderēs, lai tiktu pieņemts tieši Zivīm vajadzīgais lēmums, tomēr nevajadzētu rīkoties pret sirdsapziņu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+