Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 18.augustam. Nost ar stereotipiem! 16

Foto – Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

18. augustā dzimušiem Lauvām piemīt ass prāts un zvaigznes cienīga personība: viņi cenšas dzīvot tā, lai dzirksteles sprēgātu visapkārt. Neskatoties uz sabiedrības dvēseles statusu, sirdī viņi ir vienpatņi, jo uzskata, ka gandrīz neviens tos nesaprot. Tas jau tikai dabiski, jo šajā dienā dzimušajiem patīk lauzt stereotipus, un daudzi šādu rīcību nespēj pieņemt. Turklāt reizēm viņi tiecas uzskatīt, ka likumi ir rakstīti visiem, tikai ne viņiem. Nākamajā gadā pēc dzimšanas dienas tavs uzdevums – būt pacietīgākam, lai izskaidrotu savu viedokli citiem.

Auns

Dienas sākums daudziem Auniem paies vieglā noskaņā, ar lielāku slinkuma piedevu. Uzticies vairāk savai intuīcijai, padalies ar citiem atbildībā. Dienas vidus vairākumam būs sociāli aktīvs, ar lielāku iesaistīšanos pasākumu organizēšanā un padomu došanu citiem. Vakarā laime būs kopā ar ģimeni.

Vērsis

Šajā nedēļas nogalē Vēršiem būs duka apliecināt sevi. Pateicoties drosmei un jaunākām tehnoloģijām, ieceres īstenot būs ātrāk, vieglāk un arī veiksmīgāk. Pasaudzē sevi no lieka stresa, netērējot enerģiju niekiem. Brīvdienās Vērši, plānotāji, steigs sagādāt svētku dāvanas un būs satiekami veikalos.

Dvīņi

Vairākumam Dvīņu gaidāms aktīva diena, kad būs jauni vilinājumi un piedāvājumi. Labvēlīgs laiks starptautiskai sadarbībai, tālākiem ceļojumiem un komunikācijai sociālos tīklos. Svētdien notikumi iespējami savādāki kā būsi plānojis – ak, sievietes! Brīvdienās vispār laiks vairāk pievērsties mājas dzīvei un īpašuma lietām.

Vēzis

Veiksmīga diena, kad Vēžiem viss iecerētais izdosies viegli. Uzticies vairāk savai intuīcijai. Labvēlīgs laiks aktīvāku kontaktu uzturēšanai ar ārzemēs dzīvojošiem. Modernie Vēži interneta dzīlēs steigs sagādāt dāvanas savējiem. Līdz pat nedēļas izskaņai būsi iedvesmas avots citiem. Lielisks laiks uzlabot attiecības ar dzīvesbiedru.

Lauva

Smaidīgākas būs Lauvas, kurām ierasta paļāvība uz līdzcilvēkiem. Zvaigznes būs labvēlīgas inovatīviem plāniem. Uzdrīksties riskēt, izvēlētos piemērotus sabiedrotos. Brīvdienas daudziem paies aktīvā sabiedriskās dzīves virpulī.

Jaunava

Svētdiena paies labākā noskaņā, protot kompromisa mākslu un uzmanīgāk ieklausoties citu viedoklī. Iespējami arī jauni izaicinājumi. Tiem, kuriem ir pieredze, risks attaisnosies. Vakarā pievērs lielāku uzmanību bērniem. Nedēļas nogalē Jaunavas sacīs, ka īstā laime ir mājās, kopā ar savējiem.

Svari

Svariem gaidāms aktīvāks dienas ritms – sevis sagatavošana svētkiem, dāvanu nolūkošana, vairāk braucieni, rūpes par auto un centieni atrast laiku arī sportam. Vairāk uzmanības alks arī dzīvesbiedrs. Brīvdienās Svariem iespējami vairāk tēriņi – pirkumi vairāk kā sākotnēji plānots.

Skorpions

Veiksmīga diena, kad būs vairāk prieka un iedvesmas. Dažiem Skorpioniem dzims jaunas, auglīgas idejas, kuras taps īstenotas kopā ar ģimenes locekļiem. Brīvdienās prieku sagādās gan sabiedriskā dzīve, gan ilgtermiņa investīcijas.

Strēlnieks

Iesakāms vairāk mīlestības veltīt tuviniekiem, ģimenes locekļiem. Veiksmīgs laiks publiskām runām. Ne vienam vien nāksies runāt sausu muti, lai atbildētu uz visiem jautājumiem. Radošo profesiju pārstāvjiem laiks sevi apliecināt. Brīvdienās smaids rotās plānotājus, nopietnos Strēlniekus.

Mežāzis

Gaidāma aktīva dzīve – vairāk braucieni, tikšanās, pārrunas. Aizņemtāki kā citkārt būs darījuma Mežāži, kuri vēl steigs rūpīgi visu sagatavot svētkiem. Līdz pat jaunai nedēļai veiksme būs tava sabiedrotā. Vēlams lielāku uzmanību vērst dzīvesbiedra virzienā.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Tīkama diena, kad būsi vairāk aizņemts ar sabiedrisko dzīvi, sarunām un lielāku iesaistīšanos bērnu dzīvē. Daudzi Ūdensvīri šajā laikā tiks saprasti no pusvārda un uzstāšanās raisīs rezonansi. Noderēs vairāk pacietības arī tad, ja plānus nāksies koriģēt. Nedēļas nogalē draugi un ceļojumi ne vienam vien sildīs sirdi.

Zivis

Visa uzmanība dienas sākumā tiks tev. Labvēlīgs laiks darba sapulcēm, jaunām, modernām idejām. Pārsteigumi gaidāmi arī partnerattiecībās. Dažas Zivis tieši šajā laikā gūs iedvesmu mājokļa pārvērtībām. Esi lēnprātīgāks tēriņos. Līdz pat nākamai nedēļai Zivis baudīs laimi savējo lokā.

LA.lv