Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 2. februārim. Izlemt tev: strupceļš vai iespēja!0

Foto – Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena
Ja esi 2. februārī dzimis Ūdensvīrs, tev piemīt bagāta iztēle un iedzimts godīgums. Lai gan Ūdensvīri mēdz būt lieli fantasti, tev raksturīgs tiešums un atklātība. Tevi mēdz par to cienīt, bet apbrīno par radošo garu itin visā, kam velti savu laiku un uzmanību. Iztēle ļauj tev ieraudzīt jaunas iespējas tur, kur citiem, iespējams, rādās vien strupceļš. Zvaigznes novēl šo īpašību jo sevišķi likt lietā gadā pēc tavas dzimšanas dienas!

Auns

Zvaigznes veicina kolektīvus pasākumus – kopīgus plānus un darbus, arī svētkus un svinēšanu. Auns būs visu ievērots un cienīts. Tomēr vēlmē izdabāt apkārtējiem nevajadzētu aiziet par tālu. Mīlas piedzīvojumiem debesis gan nav pārāk labvēlīgas.

Vērsis

Šo laiku Vērsis izjūt ar katru ķermeņa šūnu – tā vien gribas dzīvot un mīlēt… Ja viņš kaut nedaudz nepiebremzēs savu trakumu, iespējams, tiks sastrādāts kas tāds, kas ne gluži atbilst apkārtējās sabiedrības priekšstatiem par atļautā robežām.

Dvīņi

Ja Dvīņi kaut nedaudz ieklausīsies sevī, viņi izpratīs savas patiesās jūtas un vēlmes un tālāk jau rīkosies saskaņā ar tām. Iespējams, tieši tādēļ izdosies piepildīt kādu jau sen lolotu nodomu. Piemērots laiks visam, kas saistīts ar māju un ģimeni, arī ciemiņu uzņemšanai.

Vēzis

Iespējams, ka diena nebūs pārāk viegla, taču vakarā Vēzis varēs būt apmierināts ar paveikto. Zvaigžņu stāvoklis labvēlīgs arī dažādu greznu un svinīgu pasākumu organizēšanai vai dalībai tajos. No darba brīvajā laikā ieteicams būt kopā ar saviem mīļajiem.

Lauva

Lauva pilns spēka un enerģijas, un arī zvaigznes izkārtotas tā, ka viņš var darīt to, ko pašam visvairāk gribas. Nodrošināts arī apkārtējo atbalsts, tā ka atliek vien atrotīt piedurknes un ķerties pie darba… Taču, lai kā arī būtu, nevajadzētu darīt neko tādu, par ko nav īstas saprašanas.

Jaunava

Šobrīd svarīgi izprast gan savas vēlmes, gan arī ceļus to realizēšanai. Ja tas izdosies, nedēļas beigās Jaunava ar dzīvi varēs būt apmierināta. Tomēr liela iespēja tikt apmānītai, tāpēc darīšanās ieteicams ielaisties tikai ar labi pazīstamiem ļaudīm.

Svari

Ja Svari saglabās skaidru galvu, var cerēt, ka diena būs veiksmīga. Zvaigžņu izkārtojums piemērots draudzīgu, taču ne mīlas attiecību attīstīšanai un spodrināšanai. Labāk veiksies tiem Svariem, kuri spēs savaldīt savus instinktus.

Skorpions

Piemērots brīdis dot savām līdz šim miglainajām iecerēm konkrētas aprises un arī sākt tās realizēt. Planētas sekmēs visu, kas saistīts ar naudu un finansēm. Laiks, sākot no piektdienas, labvēlīgs nopietnai un dziļai mīlestībai.

Strēlnieks

Piemērots laiks darbiem, kas neprasa ilgstošu piepūli. Labi darīs tie Strēlnieki, kuri atradīs kādu brīdi atpūtai un izklaidei – uzkrātā enerģija lieti noderēs turpmāk un tieši šobrīd var cerēt, ka tikt galā ar pašiem neatliekamākajām lietām palīdzēs draugi un kolēģi.

Mežāzis

Finanšu lietām un darījumiem veiksmīga diena, var cerēt, ka iesāktais dos augļus un vairos labklājību. Mīlas lietās piemērots laiks dot otro elpu kādām, iespējams, jau padzisušām attiecībām, tomēr nevajadzētu sastrādāt arī kaut ko vēlāk grūti labojamu.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Veiksmīga diena sākt ko jaunu, tikt galā ar nelabvēlīgu pagātnes mantojumu. Spēja modināt simpātijas pretējā dzimuma pārstāvjos lielāka nekā parasti, un tas var ļaut ne tikai uzspodrināt jau esošās vai nodibināt jaunas mīlas attiecības, bet tikt galā arī ar vienu otru praktisku problēmu.

Zivis

Laiks pārdomām, lai iedziļinātos lietu būtībā. Iespējams, tieši šodien izdosies nonākt pie kādas visai svarīgas atziņas. Tas gan nenozīmē, ka vajadzētu atstāt novārtā kārtējos darbus. Ar nesimpātiskiem cilvēkiem šobrīd labāk netikties.

LA.lv