Horoskopi un mistika
Horoskopi

Atskaties uz padarīto! Veiksmes horoskopi 18.12.17. – 24.12.17. 16

Foto – Shutterstock

Auns | Nemierīgs laiks. Tieši šobrīd gribas sākt ko principiāli jaunu, tam ir visas iespējas, un tās noteikti ir jāizmanto. Vienīgā nelaime – iespēju var izrādīties pārāk daudz un, ķeroties pie visa uzreiz, iespējams nepagūt neko un arī pārpūlēties.

Vērsis | Daudz darba un dažādu tikšanos un nāksies krietni papūlēties, lai tiktu ar visu galā. Arī uz draugu un kolēģu palīdzību paļauties nevarēs – viņi būs aizņemti paši savos darbos. Viss tomēr beigsies labi un, vēl būs arī iespēja kaut nedaudz pasportot.

Dvīņi | Piemērots laiks atskatīties uz šogad padarīto un prezentēt to arī citiem – spīdekļu izvietojums sekmēs visu, kas veicina gūt atzinību un nostiprināt autoritāti. Iespējams, jutīsities nedaudz vientuļš, taču tas būs pārejoši.

Vēzis | Strīdīgās situācijās nepieciešams saglabāt mieru un problēmas gan darbā, gan mājās jārisina, nepaceļot balsi. Planētas gan noskaņo uz strīdiem, taču tie nekādā ziņā nenāks par labu – sevišķi attiecībās ar saviem mīļajiem.

Lauva | Iespējams, šonedēļ pasāktais sadursies ar pretestību, taču veiktais izskaidrošanas darbs drīz pārvērtīs to atbalstā. Tas, protams, prasīs zināmas pūles, un, iespējams, jutīsities nedaudz noguris, taču situāciju labos atpūta.

Jaunava | Pasākto var traucēt birokrātiski šķēršļi, un būs jāpapūlas, lai tos novērstu. Var arī gadīties, ka darba lietās būs jāpieņem kāds lēmums. Vientuļajām Jaunavām, iespējams, izdosies beidzot rast mīlestību, jau aizņemtajām – jāsargās no kārdinājumiem.

Svari | Iespējams, tieši pirms svētkiem izdosies pabeigt vai gandrīz pabeigt ko lielu un svarīgu, ar ko esat darbojies jau ilgāku laiku. Nav arī izslēgts, ka tieši šobrīd plūksiet jau agrāk padarītā darba augļus. Neatstājiet novārtā veselību!

Skorpions | Meklējot ideālu, Skorpionam var šķist, ka viņš to ir atradis. Diemžēl iedzīvināt to nekavējoties dzīvē var izrādīties pagrūti un steiga var novest tikai pie ķildām un nepatikšanām. Svētkos alkohola lietošana var beigties bēdīgi.

Strēlnieks | Ja vien lielākie darbi apdarīti, var ķerties pie dāvanu sarūpēšanas – gan sev, gan arī saviem mīļajiem. Pārlieki tēriņi gan var ne tikai patukšot maku, bet arī radīt nesaprašanos ģimenē. Par savām ģimenes lietām nevajadzētu stāstīt visiem.

Mežāzis | Profesionālajā darbībā nāksies krietni papūlēties, lai tiktu galā ar visiem darbiem. Nav izslēgts, ka kāda jauna tikšanās vai ideja dod sākumu kam jaunam, kas var izmainīt dzīvi uz labo pusi. Uz draugu padomiem paļauties varēs un mīlestībā veiksies.

Saistītie raksti

Ūdensvīrs | Tieši šonedēļ var gadīties, ka kāda jauna ideja var izrādīties sākums kam lielam un nozīmīgam, taču var gadīties, ka tas prasīs būtiski izmainīt skatu uz dažām lietām. Jāsargās no pārstrādāšanās un jāsaudzē veselība.

Zivis | Veiksmīga nedēļa. Pateicoties draugu un kolēģu atbalstam, izdosies tikt galā ar vēl palikušajām šāgada nebūt ne vieglajām problēmām. Planētas noskaņo uz vēlmi sevi kaut nedaudz palutināt. Ja tas netraucē darbam un līdzekļi atļauj, kāpēc ne?

LA.lv