Horoskopi un mistika
Horoskopi

Arī viens ir karotājs. Lietišķie horoskopi 15.01.2018. – 21.01.2018. 16

Arhīva attēls

Auns

Viņš ir spēka pilns un enerģisks, taču diemžēl pats tā īsti nezina, ko grib. Auns darītu pareizi, ja jau nedēļas sākumā izvirzītu pareizās prioritātes, nospraustu rīcības plānu un pēc tam stingri pieturētos pie tā.

Vērsis

Planētas vairāk noskaņo uz bezrūpīgu dzīves baudīšanu, nevis nopietnu darbu, tāpēc nav izslēgts, ka viņš visu savu enerģiju izlieto, lai mestos iekšā visos iespējamos izklaides un arī sabiedriskajos pasākumos. Labāk tomēr būtu, ja vismaz daļu no tās viņš novirzītu kam nopietnākam.

Dvīņi

Laiks ķerties pie vissarežģītākajiem un līdz šim to sarežģītības dēļ atliktajiem darbiem – ar tiem tikt galā palīdzēs intuīcija un spēja paredzēt notikumu turpmāko attīstību. Merkurs sekmēs vienatnē veicamos darbus.

Vēzis

Nedaudz juceklīgs laiks. Būs grūti saplānot savu laiku un, iespējams, plāni var tikt arī izjaukti. Labāk veiksies darbi, kuru rezultāts nav atkarīgs no citiem. Jāizvairās no savas labvēlības dāvāšanas tiem, kuri to nav pelnījuši.

Lauva

Piemērots laiks turpināt un pabeigt agrāk plānoto. Ieteicams ķerties pie darbiem, kas prasa piepūli, tomēr kuru rezultāts atkarīgs tikai no paša pūlēm. Šonedēļ radušās jaunās idejas labāk pataupīt pēcdienām un ar citiem pagaidām neapspriest.

Jaunava

Daudz jaunu nodomu un ideju. Sevišķi labvēlīgs periods radošai darbībai, finanšu darījumiem un arī nākotnes plānošanai. Nobeidzot vecās lietas, jāizvairās no pārlieka perfekcionisma. No pārāk riskantiem pasākumiem labāk izvairīties.

Svari

Viņi šonedēļ no apkārtējiem būs mīlēti un cienīti. Piemērots brīdis atbalsta meklējumiem, draudzības un mīlestības spodrināšanai un vajadzības gadījumā arī jaunu meklējumiem. Laiks arī visu veidu izklaidēm, tomēr darba lietas pavisam novārtā labāk neatstāt.

Skorpions

Veiksmīgs laiks. Planētas sekmē enerģisku rīcību. Pabeigtie darbi sekmēs reputācijas un autoritātes nostiprināšanos, viņa spriedumos un padomos ieklausīsies. Jāizvairās no labvēlības izrādīšanas kādam uz citu rēķina.

Strēlnieks

Pilns enerģijas un spara, darbi veiksies. Uz citu palīdzību labāk tomēr nepaļauties – var gadīties, ka apkārtējiem ne visai patīk viņa darāmais. No praktiskās darbošanās brīvo laiku vislabāk izmantot visam, kas paplašina redzesloku.

Mežāzis

Ja vien viņš nešaubīgi darīs tikai to, kas šķiet pareizi, viņš paveiks lielas lietas, kas labvēlīgi ietekmēs gan viņu pašu, gan apkārtējos. Taču var gadīties, ka nāksies lauzt dažus iesīkstējušus priekšstatus.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Mierīgs laiks bez sevišķiem notikumiem. Piemērots laiks ķerties pie kāda ilgāka un ne visai patīkama darba, kas jau vairākkārt atlikts, – tieši tagad ir cerības tikt ar to beidzot galā. Jaunas un sarežģītas lietas šimbrīžam labāk nesākt.

Zivis

Piemērots laiks nākotnes plānošanai, finansiāliem ieguldījumiem, arī radošam darbam vienatnē – visās šajās lietās palīdzēs spēja ieskatīties notiekošā pirmcēloņos un paredzēt tā tālāko virzību. No skaļas un trokšņainas sabiedrības labāk izvairīties.

LA.lv