Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 23.jūlijam. Katra diena var būt jauns sākums 16

Foto – Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

Saņemies un vadi savu dzīvi, veic tās izmaiņas, par kurām tik bieži esi runājis, bet viena vai otra iemesla dēļ nekad tā arī neesi uzsācis. Katra diena var būt kā jauns sākums, tāpēc dari ko vari jau tagad, šajā pašā stundā un minūtē. Padari savu rītdienu labāku par vakardienu.

Auns

Vai esi tuvāk savu mērķu sasniegšanai, kurus uzstādīji šī gada sākumā? Ja nē, tad varbūt ir pienācis laiks nedaudz pielāgot savu skata punktu. Atceries, mērķiem nav jābūt kā akmenī cirstiem – tu tos vari mainīt un pielāgot, kad vien vēlies. Taču pārliecinies, ka pārlieku nepazemini sev latiņu, to drīzāk vajadzētu celt uz augšu.

Vērsis

Kolēģis tevi šodien pievils, un par to tu pārāk nepriecāsies. Taču neļauj tam tevi traucēt, jo esi spējīgs arī viens pats panest visu projekta smagumu, paveicot to, kā nākas, un arī slava tiks tev vienam. Izvēlies rūpīgi cilvēkus, kuriem uzticēties, un pirms to dari, pārliecinies, vai šiem cilvēkiem nav slēptu motīvu.

Dvīņi

Šodien visus uztraukumus, kuri tev varētu rasties, nobēdzini savā prāta nostūri un izklaidējies. Līdz ar Saules atrašanos Lauvas zīmē, tas nesīs visāda veida sociālās un ceļošanas iespējas. Būtu vairāk nekā muļķīgi tās neizmantot. Otrreiz šāda zelta iespēja var arī neparādīties, nevilcinies pārāk ilgi, ka nesanāk pēc tam nožēlot savu neizlēmību!

Vēzis

Neesi pārāk skarbs pret sevi, ja vēl neesi sasniedzis augstumus, uz kuriem mērķēji. Nav laika ierobežojuma, līdz kuram tev ir jābūt bagātam, slavenam vai jebkam citam, kādam, tavuprāt, tev ir jābūt. Turklāt vienmēr tiek dota vēl viena iespēja, pat ja sākotnēji tā nešķiet. Saglabā pozitīvu domāšanu, lai arī ko tu darītu.

Lauva

Aizmirsti to, kas varēja notikt, par pagātni nav jāuztraucas. Šobrīd vienīgā lieta, kam ir nozīme, ir nākotne. Pieņem katru dienu līdz ar tās atnākšanu un nepūlies skatīties pārāk tālu uz priekšu. Tava dzīve vienmēr tiks vadīta pareizajā virzienā, arī tad, ja pa ceļam nākas sastapties ar šķēršļiem.

Jaunava

Nesaki citiem to, ko viņi vēlas dzirdēt, bet gan to, kas viņiem ir jādzird. Liela realitātes deva ir vienīgais līdzeklis, kā izārstēt viņu vainas, un tu esi tas, kuram ir jāpierāda tās efektivitāte – protams, viņu pašu labad. Sākotnēji viņi var pat kļūt dusmīgi vai aizvainoti, taču ar laiku sapratīs, cik daudz laba esi darījis viņu labā, galu galā pateiksies un atvainosies.

Svari

Kā kardinālai zīmei, uzvara tev ir svarīga, bet dažreiz tu aizej par tālu un no sevis sagaidi par daudz. Šodienas notikumi atgādinās, cik labas var būt vienkāršās lietas dzīvē, pie tam tās nepieprasa, lai tu būtu labākais. Centība, protams, ir ļoti laba lieta, taču pareizās devās, nepārcenties, darot nenozīmīgus darbus.

Skorpions

Pamēģini kaut ko, ko nekad neesi darījis, kaut ko riskantu un varbūt, pat neiedomajamu. Citi var nepiekrist, bet tas padarīt tavu apņemšanos tikai vēl stingrāku. Skorpioni var būt ļoti stūrgalvīgi. Neatkāpšanās no sava viedokļa, ir apsveicama, taču, diemžēl, ne visās situācijās, izvērtē ikkatru no tām atsevišķi.

Strēlnieks

Citi var darīt stulbas lietas un izniekot savu naudu, ja vēlas, bet uz tevi paļaujas cilvēki. Tas nozīmē, ka tev jāsaglabā vēss prāts un jāturpina koncentrēties uz to, kam ir nozīme. Tu esi daudz atbildīgāks, nekā lielākā daļa cilvēku spēj novērtēt, bet tie, kuri spēs, ir tev īsteni uzticami cilvēki.

Mežāzis

Var likties, ka citi mēģina padarīt tavu dzīvi nedaudz grūtāku, bet, visticamāk, tu padari dzīvi grūtāku pats sev. Kas notiek pasaulē ”tur ārā” ir ļoti atkarīgs no tā, kas notiek tavas galvas iekšienē. Padomā par to un varbūt nonāksi pie secinājuma, pie kura vajadzēja nonākt jau kādu laiku atpakaļ.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Katru reizi, kad jau domā, ka progresē, kāds pamaina noteikumus, un tas ir tik nomācoši un kaitinoši! Tas, ko visums mēģina tev parādīt: patiesībā nav tādu cietu, nemaināmu un neapejamu noteikumu. Ja nepieciešams, pa ceļam izveido viņus pats. Turpini virzīties uz sevis noteikto mērķi, taču, ja nepieciešams, pamaini pieeju un esi elastīgs.

Zivis

Tevi var kaitināt, ka draugs vai kolēģis uzstāj, lai viss tiek darīts pēc viņu prāta, bet, ja tu esi gudrs, tad piekritīsi un necelsi iebildumus. Ja viss izdosies, tad slavu un panākumus jūs dalīsies kopā. Ja tā būs izgāšanās, tad tā būs pilnībā viņu vaina. Protams, tas neaizliedz tev dot padomus, ja vien būs ausis, kuras klausās.

LA.lv