Horoskopi un mistika
Horoskopi

Spēka būs papilnam! Horoskopi 14. – 20.maijam0

Foto – Shutterstock

Auns

Tikt galā ar grūtībām un izaicinājumiem darba lietās palīdzēs cītīga darbošanās un spēja iedziļināties būtībā, toties draudzībā un mīlestībā iespējams kļūt par kāda apmāna upuri. Saskarsmē ar apkārtējiem jāizvairās no pārliekas bezceremonialitātes.

Vērsis

Enerģijas ir pietiekami, lai tā vien rautos pie darba. Pateicoties uzcītībai, spējai koncentrēties un atrast labākos risinājumus pat sarežģītās situācijās, arī sekmes neizpaliks. Ne viss būs jādara pašam – palīdzēs organizatora talants.

Dvīņi

Atrisināt problēmas palīdzēs spēja tās risināt neformālā gaisotnē un modināt simpātijas. Zvaigznes labvēlīgas, arī lai atrastos sabiedrībā, piedalītos nelielās svinībās vai izklaides pasākumos. Mīlas lietās vairīties no visu veidu kārdinājumiem!

Vēzis

Labāk būtu tik ļoti necensties izdabāt apkārtējo vēlmēm, – tā nepiepildīti var palikt paša plāni. Tas gan nenozīmē, ka ar citiem un sabiedrisko domu nebūtu jārēķinās, tomēr der atcerēties, ka katrs pats ir savas laimes kalējs.

Lauva

Spēka būs papilnam, un rīkojas enerģiski. Diemžēl ne vienmēr tad, kad tas ir nepieciešams un labāk būtu bijis nogaidīt. Tāpēc viņa plāni var arī ne pārāk labi realizēties. Viņa problēma ir arī pārlieks optimisms un nerēķināšanās ar apkārtējiem.

Jaunava

Būs laba orientācija apkārt notiekošajā, un tas palīdzēs piepildīt plānus. Daudz sīku veiksmīšu, kas var summēties vienā lielā. Nav izslēgts, ka viņa var dot padomus arī citiem, taču to nevajadzētu darīt nelūgtai. Mīlestībā var sanākt vilties…

Svari

Attiecības ar mīļoto solās būt jaukas un harmoniskas, taču var gadīties, ka tās nespēj piepildīt visas vēlmes. Svari tomēr darītu prātīgi, ja spētu atšķirt svarīgo no nesvarīgā un nemaksātu pārāk daudz par pakļaušanos acumirkļa iegribām.

Skorpions

Prātīgi būtu turētos pie jau agrāk izstrādātā plāna un pārāk nemēģināt to pārsniegt. Šonedēļ pēkšņi prātā ienākušas jaunas idejas var izrādīties vien gaisa pilis – zvaigznes sekmē pašapmānu un neattaisnotu optimismu.

Strēlnieks

Profesionālajā darbībā planētas sola vien rutīnas darbus, visu, kas aizraujošs un interesants, tāpat kā slavu un panākumus, atliekot uz vēlāku laiku. Brīvajā laikā planētu izkārtojums sola visas iespējas laika pavadīšanai patīkamā sabiedrībā.

Mežāzis

Planētas sekmē iesāktā turpināšanu. Jāizvairās no nevajadzīgas steigas. Tikt galā ar sarežģītām situācijām palīdzēs iedziļināšanās problēmu būtībā. Var gadīties, ka kādā brīdī nāksies izvērtēt prioritātes. Nevajadzētu dot padomus tiem, kas tos neprasa.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Visu nedēļu nāksies cītīgi strādāt. Būs svarīgi spēt koncentrēties uz galveno. Pareizi darīs tie šīs zīmes pārstāvji, kuri ne tikai pūlēsies paši, bet organizēs arī citu darbu. Perioda sākumā darba būs vairāk nekā tā beigās.

Zivis

Paļaujas uz veiksmi un šī paļāvība arī attaisnojas, taču tas nenozīmē, ka riskēt var bezjēdzīgi – var gadīties kļūt arī par kāda apmāna upuri. Planētas labvēlīgas piedalīties svinīgos pasākumos, piemēram, jubilejās vai dievkalpojumos.

LA.lv