Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 23.augustam. Nemet plinti krūmos! 16

Foto – Fotolia

Auns

Šodien tevi gaida nepatīkama sarunas ar biznesa partneriem. Viss, pie kā tu ilgi strādāji, viņiem šķitīs muļķības. Nevajag bēdāties, ir cilvēki, kas tā neuzskata un pienācīgi novērtēs tevis paveikto.

Vērsis

Tavas aktivitātes palīdzēt darba kolektīvam var nepareizi saprast. Vienkārši dari savu darbu un viss būs labi. Personiskajā dzīvē tevi gaida panākumi. Ja esi vientuļš, šodien zvaigznes sola, ka tu atradīsi savu otro pusīti. Tos, kas jau ir attiecībās, gaida ģimenes idille.

Dvīņi

Dvīņiem kā nekad būs vajadzīga loģiskā domāšana. Sarīko savām jūtām ilgstošu “atvaļinājumu”, citādi no zaudējumiem neizvairīties. Mīlas attiecībās tevi gaida tikai pozitīvas emocijas.

Vēzis

Jauni pasākumi un projekti šodien var atnest prāvus finanšu ienākumus. Ģimenē valdīs miers, saskaņa ar partneri, tiks atjaunotas pārtrauktas draudzības saites. Seko norādēm un pareizi tās iztulko. Šī diena parādīs, cik lielā mērā tuvākajā laikā mainīsies tavi plāni.

Lauva

Šodien gaidāma senas problēmas atrisināšanās. Tieši tas veicinās tavu laimi un uzplaukumu.

Jaunava

Nebēdājies, ja šodien tev kaut kas neizdosies, tam vēl ir nākamā diena. Esi uzmanīgs uz ceļa.

Svari

Labvēlīga diena jebkurai lietai. Viss iecerētais var īstenoties dzīvē. Šodien var droši ķerties klāt pat tiem darbiem, kuros tu pārāk orientējies. Vairāki šīs zodiaka zīmes pārstāvji, iespējams, pat tiks pie laimesta. Vairākus Svarus šodien gaida patīkama vēsts no cilvēka, kam viņi nav neesi vienaldzīgi.

Skorpions

Skorpionus šodien piemeklēs ģeniālas idejas un domas. Katru domu fiksē uz papīra un izanalizē. Labi apdomā savu turpmāko rīcību. Iepriecini savu mīļoto cilvēku ar dāvanu.

Strēlnieks

Viss, ko tu darīsi, būs vērsts uz sava nozīmīguma un autoritātes paaugstināšanu. Dzīvē var ienākt patiesa mīlestība, un tu pat nepamanīsi, kā tas noticis.

Mežāzis

Kritiska diena. Pacenties šodien būt ļoti uzmanīgs, jo pārpūle, depresija, neapmierinātības sajūta, uzbudināmība var ietekmēt tavu ģimeni un izraisīt strīdus. Pacenties šodien atpūsties un atsakies no alkoholisko dzērienu lietošanas.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Dienas pirmajā pusē daudz laika un spēka prasīs mājas rūpes. Partnerattiecības ar pretējā dzimuma pārstāvjiem būs visai auglīgas un atnesīs abpusēju apmierinājumu. Šodien nevajag nodarboties ar pašvērtējumu, kā arī krist galējībās un uzdot vēlamo par esošo.

Zivis

Zivīm šī būs nelabvēlīga diena. Šodien tevi, iespējams, gaida nepamatoti materiālie zaudējumi, kas negatīvi ietekmēs attiecības ģimenē. Ja tas notiks, tad pacenties izlabot situāciju. Neatliec izlēmīgu rīcību. Tev viss izdosies. Vairāki šīs zodiaka zīmes pārstāvji dienas otrajā pusē var sajust nervu sistēmas traucējumus, kas izraisīs bezmiegu. Lai no tā izvairītos, pamēģini vakarā veikt ūdens procedūras vai vienkārši vakarā pastaigājies svaigā gaisā.

LA.lv