Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 25.septembrim. Šodien galvenais – karjera! 16

Foto – Fotolia

Auns
Aunu uzmanība šodien būs piekalta karjerai. Ko tikai neizdarīsi, lai kaut par vienu pakāpienu paceltos pa sociālajām kāpnēm! Pastāv varbūtība, ka tevi atbalstīs mazpazīstami cilvēki, kuri tev neko nav parādā un neko negaida.

Vērsis
Ideāla diena, lai atbrīvotos no kompleksiem un kaitīgajiem ieradumiem. Palasi grāmatas vai noskaties labu filmu.

Dvīņi
Diena solās būt labvēlīga radošiem cilvēkiem. Tu šodien vari nodoties darbam, kas tiks pienācīgi novērtēts. Iespējams, šodien tu saņemsi patīkamu piedāvājumu, kuru vajag pieņemt. Tas sola dažādot tavu dzīvi, sniegt prieku no saskarsmes un dāvāt jaunus draugus. Šodien vari droši doties ceļojumā un veikt pirkumus, kas izrādīsies visai veiksmīgi.

Vēzis
Kāds gaida tavu zvanu. Ilgojas, nervozē, jūk prātā. Bet tu esi vienkārši aizmirsis par šo cilvēku. Tā nedrīkst. Steidzami atceries tos, ko aizvainoji un izpērc savu vainu vismaz ar ziediem.

Lauva
Darbā tev šodien nāksies būt savaldīgākam, citādi neizdosies izvairīties no konflikta ar priekšniecību vai saķeršanās ar kolēģiem. Šodien savus plānus nevajag uzticēt nevienam, pat tuvākajiem cilvēkiem. Pastāv iespēja, ka tavā dzīvē parādīsies ļaudis, kuriem būs izšķiroša nozīme turpmākajā dzīvē. Esi uzmanīgs, šķērsojot ielu, kā arī piesargies no traumām darbā.

Jaunava
Šodien vairākas Jaunavas var saņemt negaidītas ziņas no tāliem radiniekiem. Šodien nevajag sākt jaunus projektus un darbus, jo pabeigt tos būs ārkārtīgi grūti. Jaunavas, kuras nespēj reāli novērtēt cilvēku labās īpašības, gaida dažāda veida strīdi un nepatikšanas. Dienas otro pusi vajag pilnībā veltīt sadzīves problēmu risināšanai.

Svari
Personiskā plāna problēmas pilnībā uzgulsies uz taviem pleciem. Pareizo risinājumu tu varēsi viegli atrast, ja paliksi divatā ar mīļoto cilvēku. Pacenties izvairīties no neapdomīgiem tēriņiem, finanšu lietas šodien risināsies ne pārāk labi. Iemācies ekonomēt.

Skorpions
Lai attiecībās ar otro pusīti atkal valdītu pilnīga harmonija, neatsakies no piekāpšanās. Galu galā mīļotais cilvēks citreiz piekāpsies arī tev. Mīlestība ir galvenais jūsu attiecībās.

Strēlnieks
Labvēlīga diena. Šodien, iespējams, tev izdosies nodoties radošam darbam, kas tiks novērtēts. Šodien pie tevis pēc palīdzības vērsīsies draugi, pacenties viņiem palīdzēt. Vientuļie Strēlnieki šodien var sastapt cilvēku, ar kuru izveidosies nopietnas attiecības. Pacenties izvairīties no konflikta situācijām darbā. Iespējams, tavā sabiedrībā ir skauģi.

Mežāzis
Šī diena būs saspringta un pretrunīga. Iespējams, tu šodien saņemsi negaidītu ziņu, kas liks tev pārdomāt savu rīcību un pat mainīt turpmākos plānus darbā. Iespējami pat konflikti ar darba kolēģiem. Tomēr – ja šodien tev izdosies noslēgt darījumu, tas solās būt ienesīgs.

Ūdensvīrs
Šodien var izveidoties situācija, kad gandrīz visiem šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem, nāksies pieņemt svarīgu lēmumu. Tāpēc pacenties neklausīties apkārtējo viedoklī, bet labāk uzticies savai intuīcijai. Tas palīdzēs tev pieņemt pareizo risinājumu un izvairīties no kļūdām. Iespējams, šodien tu uzzināsi svarīgus jaunumus, kuri tevi ļoti iepriecinās.

Zivis
Ļoti veiksmīga diena, lai atjaunotu ne tikai savu garderobi, bet arī ārieni. Šodien tu varēsi sākt aktīvu darbību, lai īstenotu senu sapni. Veiksmīga diena radošai darbībai un attiecību uzlabošanai ar tuviniekiem. Attiecībās ar otro pusīti šodien valdīs romantiskas notis.

LA.lv