Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 27.jūlijam. Padosies kulināri brīnumi! 16

Foto – Fotolia

Auns

Auniem solās būt saspringta diena. Esiet uzmanīgi, iespējamas nopietnas traumas. Toties padosies dažādi kulināri brīnumi – var izmēģināt jaunas receptes un pārsteigt mājiniekus un ciemiņus!

Vērsis

Viena no labvēlīgākajām dienām, lai veiktu mājās pārkārtošanu un atjaunotu savu garderobi. Darbā jūs var gaidīt nepatīkamas sarunas ar priekšniecību, taču pacentieties turēt sevi pieklājības rāmjos un nepaaugstiniet balsi. Ja jums šodien piedāvās jaunu projektu, tad pirms pieņemt lēmumu, nepieciešams visu rūpīgi pārdomāt. Pacentieties šodien nezaudēt līdzsvaru un nelietojiet alkoholu.

Dvīņi

Diena solās būt labvēlīga radošiem cilvēkiem. Jūs šodien varat nodoties darbam, kas tiks pienācīgi novērtēts. Iespējams, šodien jūs saņemsiet patīkamu piedāvājumu, kuru vajag pieņemt. Tas solās dažādot jūsu dzīvi, sniegt prieku no saskarsmes, kā arī dāvāt jaunus draugus. Šodien varat droši doties ceļojumā un veikt pirkumus, kuri būs veiksmīgi.

Vēzis

Personīgā plāna problēmas pilnībā uzgulsies uz jūsu pleciem. Pareizo atbildi jūs varēsiet viegli atrast, ja paliksiet divatā ar mīļoto cilvēku. Spēsiet atturēties no nepārdomātiem tēriņiem; finanšu lietas šodien neveiksies īpaši labi. Iemācieties ekonomēt.

Lauva

Jums atkal var rasties finanšu grūtības. Nauda, uz kuru jūs cerējāt, diemžēl var kavēties. Tāpēc šodien vajag padomāt par nākotni. Nešķērdējiet līdzekļus tur, kur var ieekonomēt.

Jaunava

Šodien atlieciet malā visus darbus un pacentieties labi atpūsties. Fizisks darbs var negatīvi ietekmēt jūsu veselību. Nejauša trauma vai slimība var jums patraucēt izpildīt agrāk iecerētos plānus. Drīzumā jūs, iespējams, saņemsiet nepatīkamas ziņas.

Svari

Var rasties konflikts darbā, taču – ja jūs kontrolēsiet emocijas, viss nokārtosies. Atsakieties no veikalu apmeklēšanas, tas nebeigsies ne ar ko labu – iztērēsiet daudz naudas pa tukšo. Dienas otrajā pusē var sākties galvassāpes un pacelties asinsspiediens. Vakaru pavadiet mājās.

Skorpions

Šodien labāk ievērot mierīgu un mērenu dzīves ritmu. Nenervozējiet par niekiem un nepievērsiet uzmanību sīkumiem. Un diena paies mierīgi. Jaunas lietas nesāciet, bet vecos darbus noteikti paveiciet līdz galam. No tikšanām, randiņiem un pastaigām labāk atteikties. Vakaru pavadiet vienatnē.

Strēlnieks

Šī diena Strēlniekiem sniegs iespēju veiksmīgi īstenot savus plānus. Pastāv varbūtība izveidot jaunas un lietderīgas pazīšanās, kas nākotnē var pāraugt mīlas romānā. Pacentieties neiedziļināties otršķirīgās detaļās un netērēt laiku tukšās sarunās. Labāk šodien koncentrēt uzmanību uz savu iekšējo pasauli.

Mežāzis

Labvēlīga diena. Vairākiem šīs zīmes pārstāvjiem šodien smaidīs veiksme, iespējams, viņi kļūs par laimīgās loterijas biļetes īpašniekiem. Šodien jūs var droši sākt jaunus darbus un doties ceļojumā. Pacentieties nestrīdēties ar kaimiņiem vai radiniekiem. Šodien dodieties ar bērniem pastaigā vai vienkārši palasiet grāmatu, kā arī paklausieties labu mūziku.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Tieši šodien jums izdosies īstenot veiksmīgu komerciālo operāciju. Ļoti ticami, ka šodien saņemsiet patīkamu ziņu, kas var daudz ko ietekmēt un saknē mainīt jūsu pašreizējo stāvokli. Šodien pacentieties pielikt punktu vecajiem plāniem, lietām, kontaktiem. Personīgajā dzīvē jūs, iespējams, sagaida nelielas nepatikšanas, kas saistītas ar partnera nevēlēšanos pieņemt jūsu viedokli.

Zivis

Pašlaik jūs tērējat vairāk, nekā nopelnāt. Bet tā nav nejaušība: zvaigznes dod jums mājienu, kas iespējami negaidīti patīkami notikumi – algas palielinājums, sen aizmirsta parāda atdošana vai interesants lietišķais piedāvājums. Kopumā var pavērties interesantas perspektīvas, tikai nesēdiet, rokas klēpī salikuši.

LA.lv