Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 27.septembrim. Uzticies ideāliem par spīti visam! 16

Foto – Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

27. septembrī dzimuši Svari ir cīnītāji un izdzīvo jebkurā situācijā. Viņi uztver dzīvi nopietni, katru šķērsli uztverot kā izaicinājumu. Reizēm mēdz teikt, ka viņi jaunībā uzvedas kā večuki, bet vecumdienās – kā jaunieši. Šajā dienā dzimušajiem piemīt sīkstums un spēja palikt uzticīgiem saviem ideāliem par spīti visam.

Auns

Saspringts un dinamisks dienas sākums. Šodien iesakāms vairāk sevi saudzēt, iztikt bez ekstrēmām izklaidēm un rūpīgāk ievērot visus likumus. Sākot no trešdienas, vairāk kaislības virmos laulības dzīvē. Asu izjūtu cienītāji būs sajūsmā. Vēlams vairāk darīt un mazāk runāt. Daži Auni ilgosies izmēģināt ko jaunu.

Vērsis

Iespējams smagnējāks sadarbības jautājumos, kā arī lielāka dinamika valdīs mājās. Labi, ja padomā remontdarbi un aktīvi pārkārtojuma plāni. Vadošā planēta, Venēra, kļūs negantāka, aicinot arī Vēršus biežāk pabadīties. Novakari skaistāku padarīs romantiski pasākumi, atļaujies sevi palutināt.

Dvīņi

Planēta Merkurs mainīs atrašanās pozīciju, tādējādi skubinot arī pa zemi staigājošos Dvīņus kļūt diplomātiskākiem, kā arī lielāku uzmanību pievērst sirdslietām. Interesantāka kļūs darba dzīve, īpaši, ja kolektīvu papildinās jaunas dāmas. Brīvajā laikā zvaigznes iesaka būt piesardzīgākiem, lielāku uzmanību pievēršot veselības profilaksei.

Vēzis

Sarežģītākas situācijas iespējamas attiecībās ar priekšniecību gan darbā, gan laulības ostā. Visi no tevis gaidīs sapratni un izpratni. Labi, ja tev ir savi hobiji, kuros gūsti prieku. Atceries tos šonedēļ. Iesakāms vairāk laika pavadīt kopā ar bērniem (un mazbērniem), baudot dabu, svaigu gaisu un jauku kompāniju.

Lauva

Šoreiz derētu pieticīgums, ka ne vienmēr ir iespējams uzlēkt tik augstu, kā gribētos. Izsakāms brīdinājums par sporta un darba traumu paaugstināto risku. Laiks, kad nāksies uzņemties vairāk pienākumu mājās vai par mājiniekiem. Diena jautrāka būs Lauvām, kuras lolo bērnus. Rūpējies par savējiem un esi lēnprātīgs naudas lietās.

Jaunava

Kaut arī daudziem nedēļas sākums būs lielā dinamikā, Jaunavas pamanīsies no tā gūt sev labumu. Aktīvs laiks biznesam un jaunām idejām. Mazāks pretestības vējš būs dzīves ceļā tiem, kuri ir vienoti ģimenē. Vairāk būs iespējams paveikt, iepriekš saplānojot laiku un darbus. Esi uzmanīgāks uz ceļā, esot pie stūres.

Svari

Spraigs dienas sākums, kad var nākties vairāk aizdomāties par to, kā lai ģimenē un laulības dzīvē atrod līdzsvaru un laimi. Dažiem Svariem mieru neliks neatšķetinātā pagātne. Aktuālāki kļūs vērtību jautājumi. Par laimi, vakars būs harmonisks laiks, īpaši romantiķiem, kino un mūzikas baudītājiem.

Skorpions

Šodien gaidāms saspringtāks laiks, īpaši Skorpioniem, kuri mēdz pārspīlēt ar atbildību, kritiku un pareizumu. Esi uzmanīgāks ceļā un laipnāks darbā. Par laimi jau dienas vidū zvaigznes kļūs labvēlīgākas un Skorpionus vairāk interesēs skaistuma un mīlestības jautājumi. Pamaini ierasto vidi, ļaujies kam jaunam savā dzīvē.

Strēlnieks

Kad visi trako, Strēlniekam arī nākas saausīties – kas, kur, kad un kāpēc? Zvaigznes iesaka būt ciešākās rūpēs par bērniem un lēnprātīgākam naudas lietās, vismaz dienas pirmajā pusē. Būs arī Strēlnieki, kuri priecāsies par maziem noslēpumiem. Vakarā sargi attiecības no asiem vārdiem un sarkasma.

Mežāzis

Saspringts dienas sākums, kad pat mūžam rāmie Mežāži var zaudēt pacietību gan karjeras, gan mājas dzīves jautājumos. Bet vairāk par visu šajās dienās zvaigznes iesaka saudzēt pašam sevi, savu veselību! Drīksti padalīties ar atbildību. Vakarā būs vieglāka noskaņa – atpūties svaigā gaisā.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Dinamiska dienas pirmā puse – vairāk būs pienākumu darba lietās un dažiem arī partnerattiecībās zibeņos, mācot pacietību un piedošanas mākslu. Dzīve būs skaistāka, ja atradīsi kopēju valodu ar sievietēm priekšniecēm. Brīvajā laikā iesakāma aktīva atpūta, sports kopā ar vīriešiem.

Zivis

Kad jau visiem, tad visiem – arī Zivīm rīta pusē bezrūpības būs pamaz. Dzīve aicinās lielāku atbildību uzņemties par finanšu un darba lietām. Veiksmīgāks laiks būs studentiem un skolotājiem, kad acis mirdzēs mīlestībā. Vakarā daudzām Zivīm būs laimīgās stundas – baudi dzīvi!

LA.lv