Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 28.jūlijam. Paturi prātā: izeja ir vienmēr! 16

Foto – Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

Marss un Neptūns apvienojas tavā dzimšanas dienā, kas pieprasa izmantot iztēli vēl vairāk, nekā līdz šim. Ir tik daudz, ko tu vari sniegt pasaulei radošā ziņā! Tas tev nesīs panākumus, kurus varēsi izbaudīt personīgi, profesionāli un finansiāli. Kāpēc pieturēties pie kaut kā jau esoša, ja vari radīt kaut ko pavisam jaunu, nebijušu?

Auns

Šodien tu esi piedzīvojumu meklētāja garastāvoklī un noteikti vēlies izpētīt pasauli tālāk un plašāk, nekā parasti. Tomēr Marss, tavs valdnieks, brīdina neiemaldīties vietās, kurās nezini ceļus. Vienmēr apzinies, kur atrodas izeja! Ceļojumi kļūst daudz jautrāki un interesantāki, ja to dari kopā ar kādu sev tuvu cilvēku.

Vērsis

Tu vēlies būt aktīvs, kas ir labi, bet negaidi no citiem, ka viņi būs tikpat motivēti, cik tu. Ne visiem piemīt tava kaisle darboties, un šī var būt viena no tām dienām, kad vienīgā iespēja likt lietām virzīties uz priekšu ir padarīt tās pašam. No otras puses, visi panākumi, ko tavs smagais darbs nesīs, tiks tev vienam.

Dvīņi

Lai pie kā tu šodien ķertos, viss notiks labāk nekā gaidīji. Viena no tavām stiprajām pusēm ir tā, ka vienmēr vēlies kaut ko izmēģināt – it īpaši, kad apšaubītāji saka, ka tas nav iespējams. Izklaidējies pierādot, ka viņiem nav taisnība. Tomēr nevajadzētu aizrauties, savādāk vari iegūt sev par kādu nelabvēlīgi noskaņotu cilvēku vairāk.

Vēzis

Dažreiz tev pietrūkst ticības saviem spēkiem, bet šodien draud briesmas tieši tajā, ka vari doties pretējā virzienā un mēģināt pierādīt sev, uzņemoties uzdevumu, kurš tev ir acīmredzami pārāk grūts. Nolīdzsvaro visu pareizi – dari tikai to, ko darot jūties ērti. Piespiežot sevi, bieži vien panāksi pretēju efektu.

Lauva

Dažreiz tu esi pārāk skarbs pret sevi, it īpaši, kad neizdodas piepildīt neiespējami augstos standartus, kurus uzstādi pats sev. Šodien tev ir jābūt piedodošākam pret sevi. Par spīti tam, ko saka citi, arī tu esi tikai cilvēks! Atrodi harmonisku līdzsvaru darbam un atpūtai, būsi gan produktīvs, gan labā noskaņojumā.

Jaunava

Kāds šodien jutīs tavas mēles aso malu, un bez šaubām viņi to ir pelnījuši, bet vēlāk apdomājoties vari būt nepārliecināts un vēlēties kaut nebūtu bijis tik skarbs. Neatvainojies, bet dari šim cilvēkam vai cilvēkiem zināmu, ka tas tagad ir beidzies un vairs nav jāapspriež. Izvēli, vai šos cilvēkus iekļaut savos nākotnes plānos, tev ir jāizdara pašam.

Svari

Tu vari būt pārsteigts, ka kāds, kuru pazīsti, ir gatavs nolikt tavas interesēs pirms savām, bet nevajadzētu brīnīties. Jau kādu laiku šis cilvēks cenšas tev pateikt, ka domā par tevi vairāk nekā vienkārši par draugu! Varbūt tu arī esi domājis, bet neesi bijis pārliecināts?

Skorpions

Marss tavā zīmē norāda, ka visātrākais veids, kā iegūt vēlamos rezultātus, ir iet uz visu banku un pārveidot esošo situāciju. Būs jāpieņem drastiski lēmumi un, līdzko būsi to izdarījis, tava dzīve vairs nekad nebūs tāda, kā agrāk – bet gan daudz, daudz labāka.

Strēlnieks

Nekas nav neiespējams. Dažas lietas, protams, var būt grūtas un prasīt vairāk laika nekā citas, bet tik un tā tu vari atrast veidu, kā realizēt savus sapņus. Piepildīsi tos ātrāk, ja mācīsies no tiem, kuri jau tur ir bijuši un to paveikuši.

Mežāzis

Šobrīd tik daudz kas notiek pasaulē, ka var rasties grūtības tikt skaidrībā ar to visu, bet, ja šodien tavas acis un ausis būs vaļā, iegūsi tādu informāciju, kura sniegs tev ilgi meklētos norādījumus. Paliec vērīgs, arī kad šķietami esi atradis meklēto, jo varbūt tas nemaz nav tas ko meklēji un var rasties cita, vēl vilinošāka iespēja.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Esi precīzs savos vārdus. Ja tu izteiksies neskaidri, neviens nezinās, kas ir tas, ko mēģini pavēstīt. Sekojoši nekas netiks paveikts, vismaz nekas daudz. Neuztraucies par citu cilvēku sāpināšanu – patiesība ir svarīgāka par to un pēcāk arī vairāk novērtēta.

Zivis

Šodien kaut kas tik ļoti nodarbinās tavu prātu, ka vari kļūt pavisam fanātisks. Jā, protams, tas tevi interesē, un tas ir svarīgi, bet nebļauj un nekliedz par to, tas var aizbaidīt cilvēkus. Un tieši cilvēki ir svarīga plāna daļa, lai varētu sasniegt to, ko vēlies.

LA.lv