Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 29.janvārim. Šķēršļi ir tikai ilūzijas!0

Foto – Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

Tu neilgā laika posmā esi veicis ievērojamu gabalu un tiksi vēl tālāk turpmākā gada laikā. Vispirms gan tev jāsaprot, ka šķēršļi tavā ceļā ir tikai ilūzijas, kuras radījušas šaubas tavā prātā. Tici, ka tev izdosies – un tā arī būs.

Auns

Tu šodien pateiksi kaut ko pretrunīgu un tiem, kuri nav tik atvērti un godīgi, tas it nemaz nepatiks. Žēl gan. Tik tālu, cik tevi tas skar, pasaulē ir pārāk daudz pakļaušanās. Mazliet iešūpo laivu.

Vērsis

Pastāvi par to, kam tici, un atsakies mainīt savus uzskatus vai skatījumu vienkārši tāpēc, lai izpatiktu tiem, kuri atrodas pie varas. Runas brīvība ir tiesības, kuru dēļ ir vērts cīnīties, tāpēc par katru cenu nepiekāpies.

Dvīņi

Ikviens, kurš apšauba tevi kā brīvdomātāju, ilgi vairs nešaubīsies. Patiesībā tas, kam tu turpmākās diennakts laikā slieksies ticēt, izcels tevi kā savrupēju un īpašu. Vai tu esi dusmīgs, vai tu esi slikts? Neviens, ne otrs – tu esi Dvīnis!

Vēzis

Tev šodien ir jābūt skarbam, vispirms pašam pret sevi, jo pēdējā laikā esi bijis pārāk izšķērdīgs, un tad pret kādu, kurš, šķiet, uzskata, ka tu eksistē tādēļ, lai padarītu viņa dzīvi vieglāku. Izskatās, ka viņam nāksies ātri saprast, ka tā nenotiks.

Lauva

Šodien vai nu tu kādam pietuvosies, vai arī attālināsies tik tālu, ka maz ticams, ka atkal nokļūsi tur, kur biji. Visa veida partnerattiecības iet cauri pārmaiņām. Ilgtermiņā pārmaiņas būs uz labu.

Jaunava

Centies nepadarīt par problēmu kaut ko, kas patiesībā ir maznozīmīgs. Ja tev ir problēmas darba frontē, pieņem to kā zīmi, ka kaut ko dari nepareizi un ir nepieciešams ieviest pielāgojumus. Saglabā mieru, un viss nokārtosies.

Svari

Tāpēc, ka Saule šobrīd tavas radošās spējas ietekmē ļoti pozitīvi, nenāksies grūti uzsākt kaut ko īpašu. Neklausies tajos, kuri saka, lai ierobežo savas ambīcijas, klausies savos instinktos – un seko tiem.

Skorpions

Nav svarīgi, cik daudz kļūdu tu esi pieļāvis, vai cik reizes izgāzies. Nozīme ir tikai tam, ka joprojām esi dzīvs, enerģisks un gatavs atkal iesaistīties cīņā. Skorpionu nav iespējams noturēt uz vietas.

Strēlnieks

Tev vislabāk izdodas tikt galā ar cilvēkiem aci pret aci, tāpēc aizmirsti par saviem pienākumiem un dodies pasaulē, lai izklaidētos. Vai tas padara tevi bezatbildīgu? Dažu cilvēku acīs varbūt, bet tev vienkārši tas nerūp.

Mežāzis

Vissvarīgākais turpmāko dienu laikā ir atturēties no vēlmes salīdzināt sevi ar citiem cilvēkiem. Dzīve nav sacensība, kurā tev ir jābūt pirmajam, tāpēc uzstādi sev mērķus, balstoties uz to, ko patiešām vēlies.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Pasaule ir iespēju pilna, un ikkatra no šīm iespējām ir kā radīta, lai tu tās izmantotu. Citi var apgalvot, ka noteiktas lietas nav iespējams paveikt, bet tev tas viss ir jāignorē un jāseko savam sapnim.

Zivis

Atstāj pagātni aiz muguras un sāc no jauna ar pozitīvāku attieksmi. Tiec pāri jebkādai vainas sajūtai par lietām, kuras tev vajadzēja paveikt – un lietām, kuras nevajadzēja. Dzīve ir domāta mīlestībai un smiekliem nevis asarām.

LA.lv