Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 8.janvārim. Teicama dienai karjerai! 1

Foto – Fotolia

Auns

Šodien ir teicama diena, lai kāptu pa karjeras kāpnēm. Tevis pateiktie vārdi neatstās vienaldzīgu nevienu. Neiesaisties konfliktā, lai rītdien nebūtu par to jānožēlo. Priekšniecība novērtēs tavus panākumus darbā. Parūpējies par tuvu cilvēku veselību.

Vērsis

Šodien ir jābūt uzmanīgam un piesardzīgam jebkurā jautājumā. Nevajag nevienam stāstīt par savām lietām un pacensties izvairīties vietām, kur pulcējas daudz cilvēku. Uzmanīgi attiecies pret pārtikas lietošanu, jo pastāv saindēšanās iespēja. Alkoholu šodien lietot nav ieteicams.

Dvīņi

Tu atkal vari nokļūt finanšu grūtībās. Nauda, uz kuru tu cerēji, diemžēl var aizkavēties. Tāpēc vajag jau šodien padomāt par nākotni. Netērē velti līdzekļus tur, kur var ieekonomēt.

Vēzis

Diena Vēžiem solās būt labvēlīga daudzējādā ziņā. Tavs uzcītīgais darbs šodien tiks apbalvots. Šodien var piepildīties tava lolotākā vēlēšanās. Partneru atbalsts nodrošinās to, ka izdosies vispārdrošākie plāni. Personiskajā dzīvē iespējas jaunas iepazīšanās. Ja šodien tu redzēsi sapni, kas pie tevis atnācis jau vairākkārtīgi, tad ir liela varbūtība, ka tas piepildīsies.

Lauva

Panākumi šodien sekos radošiem cilvēkiem. Pacenties nepievērst uzmanību dažādām tenkām, kuras par tevi izplata nelabvēļi. Šodien iespējama attiecību pasliktināšanās ar tuviniekiem, kuri tevi kārtējo reizi nesapratīs. Taču nemaini savu pārliecību un neizej uz kompromisu ar sirdsapziņu.

Jaunava
Šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem šodien parādīsies lieliska iespēja, lai izlabotu zināmas kļūdas. Ļoti veiksmīgs periods finanšu jomā. Tev izdosies veikt veiksmīgus pirkumus un pat nomaksāt parādus. Pacenties šodien atrast laiku atpūtai, lai uzturētu imunitāti un stiprinātu nervu sistēmu.

Turpinājums nākamajā lapā!

Svari

Profesionālās darbības jomā Svarus gaida ļoti grūta diena. Ļoti uzmanīgi attiecies pret jaunām idejām un priekšlikumiem, iespējams, tieši šodien tu saņemsi nepatiesu informāciju. Šodien nepieciešams uzmanīgi sekot savai veselībai. Pacenties nelietot alkoholu un smagu barību, tas var ietekmēt tavu veselības stāvokli.

Skorpions

Šodienas horoskops Skorpioniem iesaka slēgt dažāda veida līgumus. Ja tu tos slēdz, tad uzmanīgi izlasi katru dokumenta punktu un pamatīgi izanalizē, lai pēc tam nebūtu sliktu seku.

Strēlnieks

Saistītie raksti

Pienākusi diena, kas atvērs tavu iekšējo enerģētisko potenciālu. Šodien Strēlnieki izskatīsies satriecoši. No iespaida, kādu tu šodien radīsi uz apkārtējiem, būs atkarīgi tavi turpmākie panākumi. Šo atjaunotnes sajūtu, iespējams, izdosies saglabāt visu nedēļu.

Mežāzis

Labvēlīga diena. Dzīves potenciāls, personiskais šarms un prasme pārliecināt apkārtējos būs augstā līmenī. Iespējams, tu šodien saņemsi vilinošu piedāvājumu, taču pirms to pieņemt, vajag visu kārtīgi pārdomāt. Iespējami pārpratumi vai domstarpības gan ar lietišķajiem partneriem, gan tuvu cilvēku. Var rasties neparedzēti izdevumi vai rūpes, kas attiecas uz bērniem.

Ūdensvīrs

Šodien kā nekad agrāk tu būsi nodarbināts ar morālā komforta uzturēšanu ģimenē. Mīlestībā tu sajutīsies kā uzvarētājs.

LA.lv