Horoskopi un mistika
Horoskopi

Ļauj visam ritēt savu gaitu! Horoskops no 23. augusta līdz 5. septembrim1

Foto – Pexels

Auns

Aunam atgriezīsies enerģija un uzlabosies pašsajūta, līdz ar to gribēsies radoši izpausties. Šajā periodā labvēlīgas jaunu darbu uzsākšanai ir augusta pēdējās un septembra pirmās dienas. Pārējā laikā nav ieteicams veikt kardinālas pārmaiņas un slēgt līgumus. Ieteicams vairāk laika pavadīt kopā ar saviem mīļajiem cilvēkiem. Piemērots laiks jaunu vaļasprieku apgūšanai, kā arī ballītei kopā ar draugiem.

Vērsis

Vērsim augustā jākoncentrējas uz tiešajiem pienākumiem, jo iespējamas neuzmanības kļūdas, kas prasīs gan laiku, gan naudu to novēršanai. Septembra sākumā situācija jūtami uzlabosies un daudzi jautājumi atrisināsies bez lielas piepūles. Tuvojoties rudenim, vēlams nostiprināt veselību un imūnsistēmu. Lielāka vērība jāvelta mājai un ikdienas darbiem. Nav ieteicami lieli pirkumi un nodarbošanās maiņa.

Dvīņi

Dvīņi augusta izskaņā varēs baudīt to, kas sirdij tuvs un patīkams, jo būs sajūta, ka viss notiek bez īpašas piepūles un kā iecerēts. Tas tomēr nav iemesls, lai aizmirstu tiešos pienākumus. Septembra sākumā situācija mainīsies, tāpēc vairāk laika nāksies veltīt dažādu jautājumu kārtošanai, kas var radīt gan spriedzi, gan iekšēju neapmierinātību. Jācenšas ikdienas darbus neatlikt uz vēlāku laiku.

Vēzis

Vēzim ieteicams atpūsties un kārtīgi izgulēties. Kaut arī dzīve neveidos nekādus šķēršļus, Vēzi tomēr daudz kas kaitinās, tāpēc biežāk, nekā ierasts, tiks izteiktas dzēlīgas piezīmes un izrādīta neapmierinātība. Jāģērbjas atbilstoši laika apstākļiem, jo pastāv risks saslimt. Var saasināties jau esošās veselības problēmas. Piemērots laiks telpu kārtīgai iztīrīšanai. Ieteicams uzturēties labi vēdinātās telpās.

Lauva

Lauvai pakāpeniski atgriezīsies spēks un interese par apkārt notiekošo. Tomēr šis laiks vairāk piemērots visu “par” un “pret” izsvēršanai nekā aktīvai rīcībai un jaunu darbu sākšanai. Pārdomāti jāplāno ģimenes budžets un pirkumi, jo izdevumi būs lielāki nekā ienākumi. Piemērots brīdis lielāku mērķu noteikšanai ilgākam laikam. Ieteicams paplašināt savu redzesloku un pilnveidot profesionālās iemaņas.

Jaunava

Jaunavām stabilitātes sajūtu dos darbs un ienākumi, tāpēc būtu vēlams darīt to, kas tuvāks sirdij. Darbs tikai naudas pelnīšanas nolūkos šķitīs grūts un apnicīgs, līdz ar to arī iespējamas paviršības kļūdas. Spriedze būs jūtama partnerattiecībās un ar vecākiem. Lai kāda būtu situācija, jācenšas to izrunāt un rast kādu risinājumu. Nesakārtotās lietas var radīt spēcīgu stresu un veselības problēmas.

Svari

Svariem nāksies atbildēt par pagātnē pieļautajām kļūdām un dotajiem solījumiem. Lai kāda arī būtu situācija, jābūt godīgiem pret sevi un citiem, citādi viss vēl vairāk sarežģīsies. Tā kā būs jūtams enerģijas kritums, jācenšas izvairīties no fiziskas un psiholoģiskas pārslodzes un pietiekami labi izgulēties. Piemērots laiks relaksējoši ārstnieciskām procedūrām, meditācijai un grāmatu lasīšanai.

Skorpions

Skorpiona dzīvē viss rit savu gaitu, tomēr tas nenozīmē, ka drīkst būt izklaidīgs vai paviršs. Lai izvairītos no spriedzes, jācenšas kontrolēt emocijas un atturēties no spontānu ideju realizēšanas, jo tas var radīt konfliktsituācijas ar bērniem un tuviem cilvēkiem. Piemērots laiks dažādām radošām un ar mākslu saistītām nodarbēm. Var apmeklēt koncertus un teātra izrādes. Jāatturas no alkohola lietošanas.

Strēlnieks

Strēlnieks būs gatavs ieviest pārmaiņas, tomēr šajā laikā labāk turēties pie jau iedibinātās kārtības. Īpaša uzmanība jāpievērš sīkumiem un beigu termiņiem. Piemērots laiks profesionālai izaugsmei un darba procesa modernizēšanai. Jācenšas izvairīties no padomu došanas un citu kritizēšanas. Augusta beigās vēlamas dažādas veselību uzlabojošas procedūras. Septembra sākumā jāstiprina imūnsistēma.

Mežāzis

Mežāzis jutīs spēku pieplūdumu un vēlmi aktīvi darboties. Šis ir piemērots laiks savu ideju iedzīvināšanai un realizēšanai. Lai izvairītos no pārslodzes un stresa, pārdomāti jāplāno darbi, atpūta un brīvais laiks. Vairāk jāieklausās savā iekšējā balsī. Septembra sākumā uzsāktie darbi attīstīsies ilgtermiņā un nesīs labu peļņu. Brīvajā laikā vairāk jānodarbojas ar dažādām sporta aktivitātēm.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Ūdensvīrs jutīsies iztukšots un noguris, tāpēc gribēs darboties savā nodabā, neviena netraucēts. Lai mazinātu neapmierinātības sajūtu un spriedzi, ir jānosaka prioritātes un jākoncentrējas uz ikdienas darbiem. Jācenšas izvairīties no konfliktiem ar apkārtējiem gan mājās, gan darbā. Nav piemērots laiks nākotnes plānu kalšanai un jaunu darbu sākšanai. Jāļauj visam ritēt savu gaitu.

Zivis

Zivīm piemērots laiks veikt inventarizāciju un atbrīvoties no nederīgām un sen neizmantotām lietām. Jebkuras pārmaiņas dos jaunas iespējas. Septembra sākumā labvēlīgi apstākļi jaunu projektu sākšanai, līgumu slēgšanai un ienākumu palielināšanai. Jārīkojas aktīvi un mērķtiecīgi, jo mēneša vidū situācija mainīsies. Lai izvairītos no pārpratumiem, pirms ko uzsākat, vajag aprunāties ar ģimenes locekļiem.

LA.lv